Перейти до вмісту

Лужний Олег Романович

Матеріал з Вікіцитат
Олег Лужний
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Оле́г Рома́нович Лу́жний (нар. 1968) — український футбольний тренер, колишній футболіст.

Цитати Олега Лужного[ред.]

  •  

Головна особливість Миколенка, що він чує тренера та старається виконувати те, що говорить наставник. Працює над помилками. Саме тому всі відзначають його прогрес. У Миколенка є всі дані для того, щоб стати класним гравцем: швидкість, інтелект, відбір, гра головою, робота з м’ячем. Бачу в ньому великий потенціал. Він говорив, що мріє грати в Англії. Якщо він продовжить працювати як цього сезону, то матиме шанс потрати в АПЛ. Я йому часто кажу, що треба брати гру на себе, а не просто підігрувати. Йому ще потрібен час, щоб впевненіше почуватися на полі.[1]

  •  

Президент України тільки через 50 років буде володіти тими якостями, які потрібні. Не раніше. Зараз таких кандидатів не бачу. Я взагалі не піду на вибори. А за кого голосувати? Який сенс?
Я голосував тільки один раз — коли обирали Ющенка. Тоді піднявся величезний ажіотаж — всі хотіли, щоб у нас було нормальна держава. Але це виявилися чергові казки, чергова брехня.
Ви пам'ятаєте, що казав Порошенко, коли його обрали? Буде те ж саме. Який сенс їх слухати? Я взагалі не дивлюся ніяких новин. Суцільна брехня. Елементарно: подивіться, які у нас дороги. «Ви мене виберіть, і я все зроблю». Так не підходить.
Нехай спочатку дороги зроблять. Їм не соромно, що вони керують такою країною, де навіть 100 метрів без ями не проїдеш?[2]Про Вибори Президента України 2019.

Цитати про Олега Лужного[ред.]

  •  

Олег спочатку нічим не виділявся. Але тренуватися був готовий цілу добу. На базі «Карпат» я прокидався о сьомій ранку від стукання м'яча. Визираю у вікно — а на полі Юрчишин, який уже завершував кар'єру, і Лужний. Від сьомої до дев'ятої вони відпрацьовували удари. О дванадцятій, якщо не було ранкового заняття, ця парочка знову виходила на поле. О п'ятій — звичайне тренування, після якого Юрчишин з Лужним переміщались на сусідній майданчик, де продовжували возитися з м'ячем. І так — чотири роки! У команді були хлопці, талановитіші від Олега, але бачачи як він гарує, я не міг не брати його до складу.

  Мирон Маркевич, інтерв'ю газеті «Спорт-Экспресс», 12.10.2007

Примітки[ред.]