Перейти до вмісту

Леонтьєв Михайло Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Леонтьєв Михайло Володимирович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Михайло Володимирович Леонтьєв (рос. Михаи́л Влади́мирович Лео́нтьев, нар. 12 жовтня 1958, Москва) — російський журналіст і публіцист. Віце-президент і прес-секретар — директор департаменту інформації та реклами корпорації «Роснафта». Ведучий телепередач Першого каналу «Однако» і «Велика гра», головний редактор журналу «Однако». Лауреат премії «Золоте перо Росії».

Цитати[ред.]

  •  

У нас зараз в компанії режим суворої, жорсткої економії. Але сенсу економії на оргтехніці я не бачу. — Прокоментувавши повідомлення про закупівлю смартфонів iPhone 6 та іншої техніки Apple для співробітників компанії на суму 1,52 млн рублів.

 

У нас сейчас в компании режим строгой, жесткой экономии. Но смысла экономии на оргтехнике я не вижу[1].

  •  

Центробанк пристрелив російську економіку, щоб вона не мучилася. Як є анекдот, що Петька пристрелив Анку, коли вона порізала палець.

 

Центробанк пристрелил российскую экономику, чтоб она не мучилась. Как есть анекдот, что Петька пристрелил Анку, когда она порезала палец[2].

  •  

Кінчати треба цю Україну, кінчати! Ось це скотство смердюче. Це нацистська реанімація на території... на російській землі!

 

Кончать надо эту Украину, кончать! Вот это скотство вонючее. Это нацистская реанимация на территории... на русской земле!

Примітки[ред.]