Перейти до вмісту

Кіркоров Филип Бедросович

Матеріал з Вікіцитат
Кіркоров Филип Бедросович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Филип Кіркоров, іноді Філіп (Пилип) Бедросович Кіркоров (болг. Фи́лип Бедро́сов Кирко́ров, рос. Фили́пп Бедро́сович Кирко́ров; 30 квітня 1967, Варна) — радянський і російський естрадний співак болгарсько-вірменського походження. Продюсер, Народний артист Інгушетії (2006), Росії (2008) та України (2008).

Цитати

[ред.]
  •  

Я дуже сподіваюся, що на цій землі — і в Росії, і в Україні, будуть мир, спокій, лад, гармонія — це найголовніше. Я зрозумів це зовсім недавно, коли у мене народилися діти. Після їх народження я переглянув кардинально все життя. Мені дуже соромно за ряд своїх вчинків у житті, які я здійснював по молодості, по недосвідченості. Напевно щось ще буде відбуватися в моєму житті, про що я потім буду шкодувати[1].

  •  

Але про те, що я сьогодні тут, я точно жаліти не буду. Три дні поспіль тут, у таборі «Артек», ми з Ігорем Крутим спостерігали, як радіють діти, які приїхали на конкурс. Їхні батьки щасливі. І якщо мене внесуть до якогось списку за те, що я брав участь у дитячому святі, три дні провів у Криму і дарував людям радість, що ж, цим я буду тільки пишатися[1].

Примітки

[ред.]