Костюк Марта Олегівна

Матеріал з Вікіцитат
Костюк Марта Олегівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Марта Олегівна Костюк (нар. 28 червня 2002) — українська тенісистка, переможниця Відкритого чемпіонату Австралії 2017 року в одиночному розряді серед юніорок і Відкритого чемпіонату США 2017 року в парному розряді серед юніорок.

Цитати Марти Костюк[ред.]

  •  

Кажуть, що важка праця винагороджується. Тому я не думаю про свої перемоги, як про чарівну казку, диво. Я показую хороший теніс, а казка це — зовсім інше. Начебто одного разу з тобою сталося диво, і ти не знаєш, коли воно знову повториться. Для мене ж — це був ще один хороший матч[1]. — Після перемоги над 26-ю ракеткою світу Дарією Гавріловою.

  •  

Так, була пропозиція грати в Росії, але я відмовилася. І поки на сході будуть бойові дії я вважаю недоречним брати участь в змаганнях, які проводять в Росії[2].

  •  

Для мене багато значить патріотизм. Для мене честь представляти свою країну на змаганнях. Люблю, коли звучить наш гімн, завжди сльози навертаються на очі[2].

  •  

Насправді, я дуже вдячна спадам, які у мене були. Завдяки їм я стала сильнішою і багато чого дізналася. Рада, що вчуся на помилках, які раніше допускала. У мене була втома фізична і моральна. Мені здається, це найскладніша форма спаду. Без нього ніяк. Всі знали, що він буде, але ніхто не знав, наскільки сильний. Не знаю, грала б я в теніс, якби не вигравала. Але все життя складалося, що я виграю і йду швидше, ніж інші в моєму віці[3].

Примітки[ред.]