Перейти до вмісту

Кондратюк Олена Костянтинівна

Матеріал з Вікіцитат
Кондратюк Олена Костянтинівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Оле́на Костянти́нівна Кондратю́к (1970, Львів) — українська політична діячка, заступник Голови Верховної Ради України IX скликання, народний депутат України VI-IX скликань від партії «Батьківщина».

Цитати[ред.]

  •  

Сьогодні ми говоримо про неприпустимість повернення до найгірших практик колоніального минулого, які добре відомі багатьом суверенним державам і націям. Спроби нав’язувати цілим народам свою волю погрозами, примусом і навіть ядерним шантажем. Спроби брехнею ввести в оману цілий світ[1]. — виступ на Саміті G20

  •  

Україна — найбільша держава Європи й те, що відбувається в нашій країні, безпосередньо впливає на світову економіку та фінансові ринки, продовольчу та енергетичну безпеку, безпеку довкілля[1]. — виступ на Саміті G20

  •  

Нам потрібні не просто посередники у досягненні миру, а союзники, гаранти і партнери, готові зробити свій внесок у спільну справу. Світ не може дозволити собі залишити Україну на одинці з агресором. Країну співзасновницю ООН, державу, яка добровільно, в ім’я миру відмовилася від третього за потужністю ядерного арсеналу на планеті[1]. — виступ на Саміті G20

  •  

Українська мова заслуговує на повагу. Нам треба зрозуміти, що всі, хто говорить щось проти української мови, з неповагою ставляться до моєї мови, до мови моєї держави[2].

  •  

Жіноче лідерство вже притаманне Україні, як більшості європейських країн. Це вже не виняток, жіноче лідерство присутнє практично в усіх сферах життя: політиці, економіці, підприємництві.[2].

  •  

Треба вже чоловікам пояснювати, щоб вони зрозуміли, що жінка на чолі країни, на чолі законодавчої чи виконавчої влади — це норма, це робить суспільство справедливим. [2].

  •  

Для нас важливо мати хороше кіно. Це та промоція України, яка має бути: з історією, з її ідеологією, речами, якими пишаються українці. Нам бракує героїв у кінематографі. У нас з’явилося так багато нових сучасних героїв, героїв війни з Росією. [2].

  •  

Коли ми говоримо про нові обличчя, від них були дуже великі очікування, бо вони прийшли ламати стереотипи. А в результаті показали лише одне: до політики треба йти готовим професійно, з розумінням, що таке взагалі парламент. Треба мати цінності. Без цінностей людина не може бути політиком. [2].

  •  

Революція, перш за все, мала на меті встановити європейські цінності. Ми обрали шлях, яким ідемо. Це шлях до Європейського Союзу. Навіть у нашій Конституції написано, що це шлях до ЄС і НАТО. Революція гідності пройшла крізь мене, я дуже сильно змінилася після 2014 року, була активною учасницею, виступала за права людей і справедливість. Чи перемогла Революція гідності? Перемогла. Чи перемогли цінності для людей? Перемогли. Це свобода? Свобода! Це для вільних людей? Для вільних! Чи є зараз справедливість? Немає. [2].

Примітки[ред.]