Перейти до вмісту

Колокольцев Володимир Олександрович

Матеріал з Вікіцитат
Колокольцев Володимир Олександрович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Володимир Олександрович Колокольцев (рос. Влади́мир Алекса́ндрович Колоко́льцев, нар. 11 травня 1961, Нижній Ломов, Пензенська область) — міністр внутрішніх справ Російської Федерації з 21 травня 2012 року, начальник Головного управління МВС Росії по м. Москві з 24 березня 2011 по 21 травня 2012, начальник Головного управління внутрішніх справ Москви з 7 вересня 2009 по 24 березня 2011.

Цитати

[ред.]
  •  

Є час для закручування або відкручування, але в кожному разі тоді, коли виникає необхідність для їх закручування, ми повинні це зробити, тому що заради загального блага можна десь поступитися, обмежуючи права і обов'язки громадян. — Про закручуванні гайок державою.

 

Есть время для закручивания или откручивания, но в любом случае тогда, когда возникает необходимость для их закручивания, мы должны это сделать, потому что ради общего блага можно где-то поступиться, ущемляя права и обязанности граждан[1].

  •  

Зростання кількості злочинів на 8,6% призвело до суттєвого підвищення навантаження на співробітників. ОВС вже досягли, якщо можна так висловитися, граничної пропускної здатності.

 

Возрастание количества преступлений на 8,6% привело к существенному повышению нагрузки на сотрудников. ОВД уже достигли, если можно так выразиться, предельной пропускной способности[2].

Примітки

[ред.]