Кекелія Віра Варламівна

Матеріал з Вікіцитат
Віра Кекелія
Стаття у Вікіпедії

Віра Варламівна Кекелія (нар. 1986, Харків) — українська співачка, суперфіналістка вокального шоу телеканалу «1+1» «Голос країни-7», учасниця гумористичного проєкту «Жіночий Квартал» студії «Квартал 95».

Цитата[ред.]

  • «У нас з Ромою було декілька ситуацій, коли до нас підходили якісь малі на дитячих майданчиках, коли ми гралися там з Ванею. І один хлопчик каже: «О, ти ж Матвій, привіт! Як справи?». Ми розуміємо, що малі вперше бачаться, а він Ваню називає Матвієм. Потім ми гуляли і до нас ще інша дитина підходить і починає розповідати про якогось Матвія. І чоловік каже: «Ну що, готуємось до другої дитини, яку будуть звати Матвій. На той час вагітною я ще не була, але так і вийшло».
  • «Малий нормально, але другий малюк, той, що старший, дуже ревниво ставиться до новонародженого. Але я думаю, від не до кінця зрозумів, що таке братик. Він думає, що це якась іграшка. Коли ми принесли молодшого братика додому, він спочатку ніби зрадів, а потім, звісно, істерив».
  • «Мене вже розриває, якщо чесно, хочеться щось робити. Сьогодні там який день після виписки, а в мене вже грають гормони і мені вже хочеться писати пісні, записуватися, їхати на концерти, виступати»[1].
  • «У мене були загальні умови для народження. Справа в тому, що якщо ти приїхав в лютому, або в березні до Грузії, то ти маєш право отримати якісь знижки. Тут держава така, що вони дуже люблять дітей. Тому до народження дітей дуже відповідально ставляться. Я можу сказати, що мій досвід народження в Грузії, в Тбілісі, дуже позитивний. Дуже класний лікар, вся бригада класна»[2].
  • «У материнстві мені все в задоволення: навіть недоспані ночі, червоні очі. Авжеж, буває, злишся, проте знаходиш у собі нерви, щоб зробити все. В якийсь момент ми з чоловіком почали зриватися один на одного, але ми домовились, що будемо казати, якщо втомились. Просто посеред ночі: „Підміни мене“. Було таке, що я просила чоловіка посидіти з дитиною, а сама йшла в сусідню кімнату поспати пів годинки. Через материнство я зробила паузу в музичній кар'єрі на рік. Проте зовсім скоро, в листопаді, буде нова пісня та новий кліп!»[3]

Примітки[ред.]