Перейти до вмісту

Кейт Бекінсейл

Матеріал з Вікіцитат
Кейт Бекінсейл
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ке́трін Романі Бе́кінсейл (англ. Kathryn "Kate" Romany Beckinsale; нар. 26 липня 1973, Лондон) — англійська акторка, відома за ролями у фільмах «Перл-Гарбор» (2001), «Інший світ» (2003), «w:Ван Хелсінг» (2004), «w:Інший світ: Еволюція» (2006) та «Клік: з пультом по життю» (2006).

Цитати[ред.]

  •  

Досвід – це добре, а постійні тренування – ще краще. Я завжди перед кожною зйомкою збільшую інтенсивність тренувань, особливо, якщо це екшн-проєкт. Підготовчий етап «Красуні» проходив в Європі, зйомки готувалися в Лондоні, в той час, як я була в Лос-Анджелесі, але по приїзду каскадерська команда була готова оперативно «підлаштувати» під мене хореографію боїв. Я хотіла, щоб вона продовжувала рухатися, як жива людина, а не вампір, або супергерой. Так, вона спритна і сильна, але вона ж і по-своєму тендітна та повна сумнівів[1]. — Про знімання у стрічці «Красуня на драйві» (2021)

  •  

Звичайно, ідея помсти за коханого – не нова, але рідко йдеться про грубу силу, скоріше про інтриги. Мабуть, це єдиний штамп, який ми перевернули. Загалом, чоловіки є і серед суперників Лінді, так і серед союзників. І їй доведеться пару раз застосувати силу до абсолютно нестерпних жінок, але що ж, вони не залишили їй вибору! Хто є хто – теж важлива частина сюжету, тому обійдуся без спойлерів[1]. — Про знімання у стрічці «Красуня на драйві» (2021)

  •  

Комедія розповідає про прекрасну дівчину Лінді, чиї екстраординарні здібності (сила, швидкість, спритність) безпосередньо пов’язані зі спалахами гніву, що заважають вести звичний для більшості спосіб життя. Поки вона не зустрічає харизматичного психіатра доктора Манчіна, який створив девайс, що приборкує її напади. Лінді намагається почати нове життя і навіть знайомиться з чарівним Джастіном, ось тільки справи дуже швидко приймають поганий оборот і Лінді не залишається нічого іншого, як пройтися по всьому кримінальному світу міста з властивою їй грацією, люттю та почуттям гумору[1]. — Про екшн-комедію «Красуня на драйві» (2021)

  •  

Лінді – чесна до жорстокості. Природна. Вона викликає мимовільну симпатію, глядач обов’язково буде переживати за неї. Вона дуже смілива, любить справедливість, але разом з тим – ніяка не ханжа, а це дуже важливо. Я не розумію, як в такому жанрі грати з абсолютно серйозним обличчям. Це ж не вампірське кіно[1]. — Про образ Лінді з «Красуні на драйві»

  •  

Сама історія мене зачепила просто тим фактом, що всі хочуть зробити Лінді звичайною, замість того, щоби створити правильну адаптацію і застосувати її здібності. До того ж кіно зняла Таня Векслер, а я закохана в її попередні проєкти. Таня відкрита для нових ідей, але зовсім не тому, що у неї самої не вистачає уяви. Вона знайшла ідеальний баланс, який мрієш побачити в будь-якому режисерові, – вона точно знає, чого хоче, але при цьому прислухається до чужих ідей[1]. — Про знімання у стрічці «Красуня на драйві» (2021)

  •  

У нас зібралася чудова команда, не тільки в плані таланту та інтересу до проєкту, але й просто за людськими якостями і робочою етикою. Безумовно – це одна з найбільш вдалих зйомок в моїй кар’єрі. Було дуже продуктивно і дуже весело. Джай Кортні – справжній джентльмен, як і Боббі Каннавале, Лаверн – просто неймовірна, її комедійний таймінг – вище всяких похвал. Ну і зустріти на майданчику мого кумира Сьюзан Сарандон – дуже дорого коштує[1]! — Про знімання у стрічці «Красуня на драйві» (2021)

Примітки[ред.]