Перейти до вмісту

Капков Сергій Олександрович

Матеріал з Вікіцитат
Капков Сергій Олександрович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Сергій Олександрович Капков (рос. Серге́й Алекса́ндрович Капко́в, нар. 10 грудня 1975, Горький, СРСР) — міністр уряду Москви, колишній керівник Департаменту культури Москви, голова правління фонду «Національна академія футболу», віце-президент Російського футбольного союзу з розвитку, депутат Державної думи РФ 4-го і 5-го скликань, колишній директор Центрального парку культури і відпочинку імені Горького. Член Вищої ради партії «Єдина Росія».

Цитати[ред.]

  •  

У Москві більше 400 бібліотек і є такі, в які за минулий рік не записалося жодної людини.

 

В Москве больше 400 библиотек, и есть такие, в которые за прошедший год не записалось ни одного человека[1].

  •  

Коли прийдете в січні з відпустки, долар коштуватиме сто рублів — вже я навіть не знаю, що ми будемо обговорювати, — як кішку замаринувати або собаку. Або самсу з чого краще робити. — Про курс рубля і міські активності.

 

Когда придете в январе из отпуска, доллар будет стоить сто рублей — уже я даже не знаю, что мы будем обсуждать, — как кошку замариновать или собаку. Или самсу из чего лучше делать[2].

  •  

Тих, хто прийде після, я прошу пам'ятати, що наш замовник — городяни, а не начальники. Москвичі самодостатні, за них не потрібно робити вибір, їх не потрібно повчати — досить поважати їх і їхній вибір.

 

Тех, кто придет после, я прошу помнить, что наш заказчик — горожане, а не начальники. Москвичи самодостаточны, за них не нужно делать выбор, их не нужно поучать — достаточно уважать их и их выбор[3].

Примітки[ред.]