Перейти до вмісту

Йоганнес Ган

Матеріал з Вікіцитат
Йоганнес Ган
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Йоганнес Ган (нім. Johannes Hahn; нар. 2 грудня 1957, Відень, Австрія) — австрійський та європейський політичний діяч, член Австрійської народної партії.

Цитати Йоганнеса Гана[ред.]

  •  

Відмова від скасування цієї норми [подання е-декларацій громадськими активістами], яка поширює на громадських активістів зобов'язання державних службовців, суперечить європейським прагненням України.
Це також суперечить наполегливим рекомендаціям, наданим Україні міжнародними партнерами, включаючи Венеціанську комісію, ОБСЄ/БДІПЛ та Євросоюз (в тому числі в контексті моніторингу виконання Україною зобов'язань щодо візової лібералізації[1].

  •  

Додаткова і неприйнятне зобов’язання [щодо декларування активістів] грає на руку тим, хто хоче знищити зусилля України щодо ефективної боротьби з корупцією[1].

  •  

За останні роки Україна досягла значного прогресу. Важливо не підірвати досягнутий прогрес. Верховна Рада України повинна повернутися до проблеми та якомога швидше скасувати зобов'язання щодо е-декларування активістів громадянського суспільства, обмеживши ці зобов’язання лише державними посадовцями[1].

Примітки[ред.]