Зелені чоловічки

Матеріал з Вікіцитат
«Зелені чоловічки» патрулюють аеропорт Сімферополя, 28 лютого 2014 р.
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

«Зеле́ні чолові́чки» (також у російському медіапросторі переважно «ввічливі люди») — жартівливо-іронічна назва російських військових без відзнак на одязі та техніці, які у складі спецпідрозділів проводили таємні, на першому етапі часто небойові операції з захоплення і блокування об'єктів у ході російського вторгнення в Україну у 2014 році. За словами російського військового керівництва, в Криму діють не війська Російської Федерації, а «загони самооборони», які забрали зброю в українців.

Цитати[ред.]

Російська пропаганда[ред.]

  •  

… за спиною сил самооборони Криму звичайно стали наші військовослужбовці. Вони діяли дуже коректно, але рішуче і професійно[1]

  Путін Володимир Володимирович
  •  

У з'єднаннях та військових частинах Центрального військового округу оголошено рік «високої військової культури та дотримання форми одягу», покликаний сформувати і закріпити серед військовослужбовців образ «ввічливих людей».

 

В соединениях и воинских частях Центрального военного округа объявлен год «высокой воинской культуры и соблюдения формы одежды», призванный сформировать и закрепить среди военнослужащих образ «вежливых людей»[2].

  Рощупкін Ярослав Володимирович

Примітки[ред.]