Перейти до вмісту

Збиття Boeing 777 поблизу Донецька

Матеріал з Вікіцитат
Збитий Boeing 777
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Збиття Boeing 777 біля Донецька (англ. Malaysia Airlines Flight 17, нід. Malaysia Airlines-vlucht 17, малай. Penerbangan 17 Penerbangan Malaysia) — акт знищення Збройними Силами Російської Федерації цивільного пасажирського літака компанії Malaysia Airlines, що виконував регулярний рейс МН17, унаслідок якої загинули всі пасажири та екіпаж (загалом 298 осіб).

Цитати[ред.]

  •  

Працюючи над справою МН17, ми знайшли докази прямої участі Росії у конфлікті в Україні, зокрема артилерійських обстрілів через кордон і присутності на території України цілих підрозділів російської армії. Та, на жаль, навіть із визнанням розслідувань за відкритими джерелами все ще бракувало подальших дій і правосуддя. Ми документували злочини, але, здавалося, це майже ніколи не тягло за собою відповідальності винних — хіба що засудження на словах і кивання пальчиком[1]. — З передмови до українського видання//«Ми — Bellingcat. Онлайн-розслідування міжнародних злочинів та інформаційна війна з Росією» (2021)

  Еліот Гіґґінз
  •  

У цей момент я не проти повної військової присутності США на території України для повної зачистки терористів і сепаратистів. Я шкодую, що моя країна дозволила такому статися. Ми провалилися. Співчуття сім'ям загиблих[2]. — Про збиття Boeing 777 біля Донецька.

  Сергій Стаховський

Примітки[ред.]

Джерела[ред.]