Перейти до вмісту

Захарченко Віталій Юрійович

Матеріал з Вікіцитат
Захарченко Віталій Юрійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Віталій Юрійович Захарченко (20 січня 1963, Костянтинівка, Донецька область, Українська РСР, СРСР) — український державний службовець, бізнесмен[1], колишній голова Державної податкової служби України (25 грудня 2010 — 7 листопада 2011) та міністр внутрішніх справ України (7 листопада 2011 — 21 лютого 2014).

Цитати[ред.]

  •  

Після здійсненого державного перевороту нова київська влада встановила пряме співробітництво з ІДІЛ. За даними наших джерел, американці безпосередньо звели Яроша в Багдаді з ісламістськими радикалами. Мета — перетворення України на транзитний центр для дестабілізації ситуації в Росії. Бойовики ІДІЛ мають можливість без проблем купувати абсолютно легальні документи на нове ім'я в Україні. Така послуга коштує 15 000 доларів. Бойовик може отримати нове ім'я, документи українського громадянина. Україна не входить до Євросоюзу, але звідси легко емігрувати на Захід чи на територію Росії. Можна стверджувати, що Україна стає одним з місць концентрації ісламістських терористів. Бойовики ІДІЛ використовують Україну як перевалочний пункт … ІДІЛ проводить масові страти цивільного населення — каральні батальйони на захопленій території Донбасу влаштовують розстріли мирного населення. Ідеологічно адепти «Ісламської держави» і української держави теж дуже близькі. Перші хочуть створити халіфат, прибравши всіх невірних, другі — побудувати Європу в Україні, ліквідувавши незгодних, особливо на сході країни. З геополітичної точки зору що ІДІЛ, що постмайданна Україна використовуються США для дестабілізації Європи.

 

После совершенного государственного переворота новая киевская власть установила прямое сотрудничество с ИГИЛ. По данным наших источников, американцы напрямую свели Яроша в Багдаде с исламистскими радикалами. Цель – превращение Украины в транзитный центр для дестабилизации ситуации в России. Боевики ИГИЛ имеют возможность без проблем приобретать абсолютно легальные документы на новое имя в Украине. Такая услуга стоит 15 тысяч долларов. Боевик может получить новое имя, документы украинского гражданина. Украина не входит в Евросоюз, но отсюда легко эмигрировать на Запад или на территорию России. Можно утверждать, что Украина становится одним из мест концентрации исламистских террористов. Боевики ИГИЛ используют Украину в качестве перевалочного пункта...ИГИЛ проводит массовые казни гражданского населения – карательные батальоны на захваченной территории Донбасса устраивают расстрелы мирного населения. Идеологически адепты «Исламского государства» и украинского государства тоже очень близки. Первые хотят создать халифат, убрав всех неверных, вторые – построить Европу в Украине, ликвидировав несогласных, в особенности на востоке страны. С геополитической точки зрения что ИГИЛ, что постмайданная Украина используются США для дестабилизации Европы[2].

Примітки[ред.]