Перейти до вмісту

Залдостанов Олександр Сергійович

Матеріал з Вікіцитат
Залдостанов Олександр Сергійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Залдостанов Олександр Сергійович, «Хірург» (нар. 1963, Кіровоград, УРСР) — радянський і російський байкер, президент російського мотоклубу «Нічні Вовки», президент некомерційної організації «Асоціації байкерів», генеральний директор клубу «Байк-центр», голова всеросійської громадської організації «Нічні Вовки», співзасновник охоронного агентства ТОВ "ЧОП «Вовк 77».

Залдостанов займається організацією міжнародних байк-шоу в Росії. Крім того, Залдостанов і його мотоклуб «Нічні Вовки» регулярно проводять мотопробіги з проросійською тематикою в Криму (Україна). Проводить акції в підтримку Російської православної церкви. «Хірург» головний сценарист, режисер, і автор музичного та іншого оформлення всіх байкерських шоу.

Цитати

[ред.]
  •  

Шість років на наших новорічних ялинках діти билися за повернення Севастополя. Мене роками вважали божевільним, ніхто не вірив в успіх. А я вірив і моя думка матеріалізувалася.

 

Шесть лет на наших новогодних елках дети сражались за возвращение Севастополя. Меня годами считали сумасшедшим, никто не верил в успех. А я верил, и моя мысль материализовалась[1].

Примітки

[ред.]