Перейти до вмісту

Загородний Михайло Васильович

Матеріал з Вікіцитат
Загородний Михайло Васильович
Стаття у Вікіпедії

Михайло Васильович Загородний (нар. 24 січня 1966, Хмельницька область) — український політик, голова Хмельницької ОДА з 6 березня 2015 по 18 грудня 2015 р. Голова Хмельницької облради з 27 листопада 2015 р.

Цитати Михайла Загородного[ред.]

  •  

Головна вимога до чиновника — це ефективність. А, як відомо, ефективність не завжди залежить від кількості. Тому власне й проводиться скорочення держслужбовців в органах влади. Люди, котрі залишаться працювати мають бути вмотивованими, і не лише матеріально. Хтось хоче побудувати кар’єру, хтось працює з патріотичних міркувань і т.д.[1]

  •  

Влада зобов’язана бути максимально відкритою. Люди мають знати, які кроки вона буде робити в подальшому і чітко усвідомлювати перспективи цього руху[1].

  •  

Люстрація необхідна і це беззаперечно. Однак підходи до кожного мають бути виважені. Якщо у чиновника єдина вина у тому, що він працював у часи Януковича, а за ним не має корупційної складової, і ні адміністрація, ні громадськість не можуть знайти повноцінної фахової заміни — нехай працює. Погодьтеся, що робити це слід виважено. Іноді працівники, котрі призначаються за різними квотами, роблять більше шкоди державі, аніж ті, хто уже пропрацював 20 років[1].

  •  

Назву-кліше посади «губернатор» категорично не сприймаю. Губернатори — у Російській Федерації. Я — голова Хмельницької обласної адміністрації[1].

  •  

Хмельниччина має бути не тільки аграрною областю, а й займатися переробкою і виробництвом імпортно-замінної продукції. Ми маємо унікальну природу, Подільські Товтри та лікувальні води, що дає можливість розвивати туризм і створювати екологічно чисті товари[1].

Примітки[ред.]