Перейти до вмісту

Журавльов Олексій Олександрович

Матеріал з Вікіцитат
Журавльов Олексій Олександрович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олексій Олександрович Журавльов (рос. Алексей Александрович Журавлёв, нар. 30 червня 1962, Воронеж) — російський громадський і політичний діяч, депутат Державної думи РФ VI скликання від «Єдиної Росії», дійсний державний радник Російської Федерації 1 класу, з вересня 2012 року голова політичної партії «Батьківщина», член фракції «Єдиної Росії».

Цитати

[ред.]
  •  

Вольовим політичним рішенням ввести смертну кару для терористів, їх пособників, а також інших осіб, які знали про підготовлювані теракти і не повідомили про це правоохоронним органам.

 

Волевым политическим решением ввести смертную казнь для террористов, их пособников, а также иных лиц, знавших о готовящихся теракте и не сообщивших об этом правоохранительным органам[1].

  •  

Я впевнений, що серед наших громадян знайдеться дуже багато людей, які відмовляться від подібної продукції. Якщо BMW виробляли літаки, що бомбили наші міста, наші громадяни повинні про це знати, і нічого цього соромитися.

 

Я уверен, что среди наших граждан найдется очень много людей, которые откажутся от подобной продукции. Если BMW производили самолеты, бомбящие наши города, наши граждане должны об этом знать, и нечего этого стесняться[2].

Примітки

[ред.]