Перейти до вмісту

Джон Лайдон

Матеріал з Вікіцитат
Джон Лайдон
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі
Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:

Джон Джо́зеф Ла́йдон (англ. John Joseph Lydon; також відомий як Джо́нні Ро́ттен (англ. Johnny Rotten); нар. 31 січня 1956) — британський рок-музикант, фронтмен і основний автор пісень панк-групи «Sex Pistols» (1975–1978), а пізніше «Public Image Ltd».

Цитати[ред.]

  •  

Суть мого світогляду — самовдоволення зведене у абсолют. У всякому разі, я здаюся собі чеснішим за всіх тих, хто тужиться балаканиною змінити світ. Чий завгодно світ, тільки не свій власний[1].

  •  

Я виріс в бетонних джунглях і з природою стикався тільки в ірландському селі, коли ми їздили туди на свята. Тому з представників фауни моїми друзями були лише жучки і павучки. Але мені і цього було достатньо, вони мене наставили на правильний шлях. Можливо, я з їх допомогою дізнався про себе не так вже й багато, але мені відкрилися ці промені світла, які є в будь-якій живій істоті. Мене це абсолютно заворожує і відмінно підходить до моєї політики відмови від насильницьких методів. Любити потрібно все, що живе. Ніхто з представників природи мені не ворог. Звичайно, за винятком всіляких вірусів і політиків[1].

  •  

Я вірю у відданість. Відданість завжди винагороджується, але її необхідно заслужити. Я люблю свою дружину протягом 35 років і ніколи не переставав. Якщо я зв'язуюся з якоюсь людиною і бачу справжнє серце і природу того, кому присвячую себе, я завжди буду поруч з нею. І таке ж відношення є до тих, з ким мені подобається працювати. Вони — мої друзі. Знайомим я не вірю. Багато з тих, з ким я працював спільно, підводили мене, але все гаразд, вони вирішили так самі! Це не означає, що я буду міняти свою філософію. Я вірю в те, що я, як людина, повинен мати в серці коріння добра і цінностей і поважати простір всіх інших людей. Жоден чоловік, жінка чи дитина не може бути моїм ворогом. Організації та уряди — можуть. Тому що вони мені вказують. Вони не діляться зі мною, вони дивляться на мене зверхньо. Релігійні організації деспотичні по своїй суті. І вони не поважають моє почуття індивідуальності, а це те, перед чим я схиляюся у всіх людях, які абсолютно індивідуальні. Ніколи не народжувалося двох ідентичних один одному людей. Ніколи такого не було і не буде. У цьому полягає геніальність людської ДНК. Всі ми нескінченно мінливі[1].

  •  

Більшість панків, яких я бачу на вулицях — це просто розмальовані мішки з лайном! Вони нічого собою не являють. Після «Sex Pistols» панк помер[1].

Примітки[ред.]