Гонтарева Валерія Олексіївна

Матеріал з Вікіцитат
Гонтарева Валерія Олексіївна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Вале́рія Олексі́ївна Го́нтарева (нар. 20 жовтня 1964, Дніпропетровськ, Українська РСР) — українська фінансистка, банкір, фахівець фондового ринку. Голова Національного банку України (19 червня 2014 — 15 березня 2018)

Цитати[ред.]

  •  

Рівень прозорості банківської системи — більше 98%. Нам невідомі власники лише семи банків. Банки, які не нададуть інформації про своїх власників до кінця цього року, будуть визнані проблемними[1].

  •  

Якось недавно, коли я була в Давосі, показали рейтинги, де українські банки були визнані найгіршими в світі. Це так і є, тому що українські банки в момент складання цього рейтингу були найгіршими в світі[2].

  •  

Найбільше ображають: брехня, перекручування фактів, вигадки, маніпулювання цифрами. Є не тільки образлива критика, а й смішна. Ось, наприклад, Писарука назвали совдепівським старпером, а мене — недорікуватою алкашкою. Я погодилася з недорікуватою, але сказала, що алкашка не годиться, а Писарук погодився зі старпером, але не зрозумів, чому совдепівський.[3]

 

Больше всего обижают вранье, перекручивание фактов, выдумки, манипулирование цифрами. Есть не только обидная критика, но и смешная. Вот, к примеру, Писарука назвали совдеповским старпером, а меня — косноязычной алкашкой. Я согласилась с косноязычной, но сказала, что алкашка не годится, а Писарук согласился со старпером, но не понял, почему совдеповский.

  •  

Я не можу сказати вам про програму «Приват24», але якщо ви подивитеся на «Ощад24» або на «Райфайзен24», або на «Альфа24», ви, може, знайдете якісь більш додаткові сервіси, які там були, ну, вони не дуже відрізняються. Це такий маркетинговий хід.[4][5]Суб'єктивне порівняння інтернет-банкінгу у популярних банках України: ПриватБанк, Ощадбанк, Райффайзен Банк Аваль і Альфа-Банк.

Примітки[ред.]