Перейти до вмісту

Глазьєв Сергій Юрійович

Матеріал з Вікіцитат
Глазьєв Сергій Юрійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Сергій Юрійович Глазьєв (рос. Серге́й Ю́рьевич Гла́зьев, нар. 1 січня 1961, Запоріжжя, СРСР) — російський економіст, політик, радник президента РФ з питань регіональної економічної інтеграції.

Колишній міністр зовнішньоекономічних зв'язків Росії, депутат Державної думи I, III, IV скликань. Кандидат в президенти Російської Федерації (2004). Заступник генерального секретаря ЄврАзЕС (з 27 листопада 2008). Доктор економічних наук, професор, академік Російської академії наук (з 2008), член Національної академії наук України (з 4 лютого 2009).

Цитати[ред.]

  •  

Ми знайдемо спосіб не тільки обнулити нашу фінансову залежність від США, але і вийдемо з цих санкцій з великою вигодою для себе. — Про можливе введення США економічних санкцій відносно російських громадян і підприємств.

 

Мы найдем способ не только обнулить нашу финансовую зависимость от США, но и выйдем из этих санкций с большой выгодой для себя[1].

  •  

Думаю, що після підписання угоди з ЄС європейський народ здивується, коли цей нацистський Франкенштейн, народжений європейськими бюрократами і політиками, постукає у двері європейських країн. — Про українського лідера Петра Порошенка.

 

Думаю, что после подписания соглашения с ЕС европейский народ удивится, когда этот нацистский Франкенштейн, рожденный европейскими бюрократами и политиками, постучится в двери европейских стран[2].

Примітки[ред.]