Перейти до вмісту

Герман Герінг

Матеріал з Вікіцитат
Герман Герінг
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ге́рман Вільге́льм Ге́рінг (нім. Hermann Wilhelm Göring; 12 січня 1893, Розенгайм, Баварія — 15 жовтня 1946, Нюрнберг, Бізонія) — німецький політичний, державний і військовий діяч часів Третього Рейху, рейхсміністр авіації, рейхсмаршал, обергруппенфюрер СА, почесний обергруппенфюрер СС і генерал поліції. Президент Райхстагу, міністр-президент та рейхсштатгальтер Пруссії.

Цитати[ред.]

  •  

Хто єврей, а хто ні, вирішую я.[1]Уперше цю фразу використав, імовірно, бургомістр Відня Карл Люґер (1844—1910), але широковідома вона стала після того, як це сказав нацистський діяч Герман Герінг 1933 року з приводу сумнівів щодо походження генерала Е. Мільха.

 

Wer der Jude ist, bestimme ich.

  •  

Все це дуже добре, але чи є право голосу, чи немає, люди завжди можуть бути залучені до ігор своїх лідерів. Це легко. Все, що вам потрібно зробити — це сказати їм, що на них напали і звинуватити пацифістів у браку патріотизму і нараженні країни на небезпеку. Це працює однаково в будь-якій країні. — В інтерв'ю американському військовому психологу Густаву Гілберту під час Нюрнберзького процесу.

Примітки[ред.]

  1. Словарь современных цитат, с. 161