Гацько Василь Миколайович

Матеріал з Вікіцитат
Гацько Василь Миколайович
Стаття у Вікіпедії

Васи́ль Микола́йович Гацько́ (нар. 18 вересня 1982, смт Южна Ломуватка міста Брянки, Луганська область) — український політичний та громадський діяч, співголова партії «Демократичний альянс».

Цитати[ред.]

  •  

Те, що «ДемАльянс» став відкритою платформою єднання — це наслідок усвідомлення того, що самостійно важко, ми занадто слабкі поодинці, тому треба шукати можливості, щоб поєднати зусилля[1]. — Про прихід в партію Лещенка, Заліщук та Найєма.

  •  

Щодо партії Сакварелідзе та Каська, то я ставлю під сумнів їх здатність створити не БПП-2. Хоча б тому, що всі ті, хто є в їх ядрі — це представники старої системи. Якщо б хтось міг побудувати щось якісно інше, що відрізнялося б від БПП чи «Нашої України», вони б давно це зробили. В Україні усі хочуть наслідувати успішний приклад. Порошенко є прикладом для наслідування[1].

  •  

Моя особиста думка — я проти дикого популізму. Тарифи мають бути обґрунтованими. Але люди повинні розуміти, за що вони платять. Має бути система субсидій. В людей має бути можливість платити і заробляти[1].

  •  

Ми поставили перед собою непросте завдання — підготувати партію для того, щоб вона прийняла на себе управління країною. Звідси й тактичні цілі: формування команди, підготовка кадрів для роботи у виконавчій владі, кристалізація планів щодо того, що саме робитиме партія, коли здобуде владу, акумуляція ресурсів тощо[2].

Примітки[ред.]