Васильєва Тетяна Григорівна

Матеріал з Вікіцитат
Васильєва Тетяна Григорівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Тетяна Григорівна Васильєва (дівоче прізвище Іцикович; 28 лютого 1947, Ленінград, Російська РФСР, СРСР) — радянська і російська актриса театру та кіно, телеведуча. Народна артистка РФ (1992)[1][2].

За свідоме порушення державного кордону України та гастрольні виступи в автономній республіці Крим у серпні 2015 року була занесена до "чистилища"бази «Миротоворець»[3].

Цитати[ред.]

  •  

«Вона дуже дурна людина. Я ніколи не думала що вона розумна, але вона шалено талановита. Другої такий немає, і не буде. Вона велика. Але вона дурна, на жаль. Чого вона туди поперлася?

Мені її шкода. Вона поховала талант. Їй було дано таке Богом. Все, поховала себе. Адже могла б ще співати». — про те, що російська Примадонна Алла Пугачова переїхала в Ізраїль в ефірі YouTube-шоу «Емпатія Манучі» «Все, похоронила себя в Израиле»: Татьяна Васильева объяснила бегство Пугачевой из России глупостью. Актриса жестко высказалась об уехавшей певице и ее муже Максиме Галкине* (22 травня 2023 року)

  •  

«Я, коли перший раз це зробила, зрозуміла, що вирішила для себе одну з жіночих проблем. Я перестала думати про себе як про жінку. Мені стало все одно, я перестала відчувати себе жінкою. Пройшло бажання подобатися. Пішли думки, як до мене ставляться, що думають. Стало все одно. І це головна перемога над собою». — про те, що у неї було довге волосся, але гримери кріпили на неї важкі шиньйони і перуки, які виривали волосся, голова вимагала ретельного догляду, на який йшло багато годин, а потім вона одним махом позбулася від них зовсім в інтерв'ю YouTube "А поговорити?" Більше не жінка: відома актриса розповіла, як залишилася без волосся (9 січня 2023 року)

  •  

«Я зараз у Скліфосовського. Будуть робити мені МРТ, КТ і все таке. Треба обережніше бути, тому що не попереджають у нас в метро, ​​що двері закриваються». — про те, що у вагоні московського метро їй защемило голову дверима в коментарі телеканалу "360" Відомій російській акторці в метро защемило голову: вона госпіталізована (4 листопада 2018 року)

  •  

«Я вже давно кудись зафігачила б якийсь снаряд. Мій терпець вже урвався б давно. Нам постійно погрожують. Так же не можна. З цими своїми кораблями вони пруться в Чорне море наше. Ми все терпимо, все терпимо. Але якщо ми вдаримо... Не хотілося б, звичайно, але...». — про ставлення до навчання НАТО у Чорному морі в інтерв'ю журналістці Ірині Шихман Російська актриса Тетяна Васильєва підтримала Путіна і заявила, що Чорне море «наше» (1 лютого 2022 року)

Примітки[ред.]

  1. Указ Президента Російської Федерації Б. Єльцина № 699 від 25 червня 1992 року «Про присвоєння почесного звання» Народний артист Російської Федерації «Васильєвої Т. Г.». |date=4 лютого 2019 }} АТ «Кодекс» // docs.cntd.ru
  2. " Велика російська енциклопедія ": В 30 т. / Голова наук.-ред. ради Ю. С. Осипов. Відп. ред С. Л. Кравець. Т. 4. Великий Кавказ — Великий канал. — М.: «Велика російська енциклопедія», 2006. — 751 с.: Іл.: Карт.
  3. Васильева Татьяна Григорьевна / Vasileva Tatyana Grigorevna Архівовано 11 грудня 2019 у Wayback Machine.(рос.)