Перейти до вмісту

Біллі Айліш

Матеріал з Вікіцитат
Біллі Айліш
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Біллі Айліш Па́йрат Бейрд О'Ко́ннел (англ. Billie Eilish Pirate Baird O'Connell, нар. 18 грудня 2001) — американська співачка та авторка пісень. Лауреатка десяти премій «Греммі».

Цитати про популярність[ред.]

 •  

Це смішно, коли знаменитості говорять «я залишаюся самим собою». Ні, ти вже не той, що раніше. Якщо по-чесному, навіть я вже інша людина[1].

 •  

Коли я кудись йду і всі на мене витріщаються, тому що знають, хто я, — це шалено круто[1].

 •  

Найкраще в популярності те, що ти можеш щось сказати і бути почутою. Мати голос і платформу - чудово, і це велика рідкість.

 

The best part about being famous is being able to say something and be heard. Having an outlet, having a voice and a platform is amazing and rare.[2]

 •  

Найгірше в популярності те, що в тебе ніколи більше не буде ні крихти особистого простору.

 

The worst part about being famous is no privacy ever again, in any way at all.[2]

 •  

Кожного разу, коли я зустрічаю когось, схожого на мене, — я злюся. Мені хочеться бути унікальною. Навколо стало занадто багато Біллі Айліш, у мене не виходить контролювати власний образ, і це зводить мене з розуму. Я повинна взяти все у свої руки. Як це зробив Каньє[1].

 •  

Найбільше я ненавиджу в Інтернеті те, що всі вірять усьому, що бачать, просто тому що воно десь написано. Це може бути найбільша брехня на світі і ти віриш їй, якщо вона в Інтернеті.

 

The thing I hate the most about the Internet is everybody believing everything they see, just because it's written down somewhere. It could be the biggest lie ever and you just believe it if it's on the Internet.[2]

 •  

Абсолютно все у моєму житті ненормально. Півтора роки тому у мене була тисяча друзів. Зараз єдина людина, з якою я можу поговорити, — мій психотерапевт.[1].

 •  

Тепер я розумію, чому знаменитості тусуються тільки з іншими знаменитостями. Ви просто не уявляєте, на що схоже наше життя[1].

Цитати про себе[ред.]

 •  

Я погано сплю. Не розумію, як людям вдається засинати за секунду[1].

 •  

Я не намагалася нікому сподобатися. Не намагалася навмисно «порушувати правила». Я просто робила, що хотіла. Мабуть, це єдина причина, чому у мене все вийшло[1].

Цитати про її брата Фіннеаса[ред.]

 •  

Фіннеас впливає на мене постійно. В дитинстві я хотіла робити все те саме, що й він. Я хотіла дружити з його друзями, носити такий самий одяг, робити те саме. Гадаю, так воно є, коли ти молодша сестра. Це було до певного віку, а потім я така "Пішло воно все, я цього не робитиму. Робитиму мої власні справи."

 

Finneas influences me all the time. I wanted to do everything he was doing growing up. I wanted to be friends with the people he was friends with, I wanted to wear what he was wearing and do what he was doing. I think that's how it is when you're a younger sibling. It was up until a certain age, and then I was like, 'Fuck that, I'm not doing that. I'm doing my own shit.'[2]

 •  

До того, як ми почали створювати пісні разом, Фіннеас сказав так, і це був типу жарт. Ми такі "Що якби ми разом створювали пісні?" а він такий "Я зроблю тебе найбільшою поп-зіркою у світі." І ми засміялися.

 

Before we made any songs together, Finneas said this, and it was kind of as a joke. We were like 'What if we made music together?' And he goes 'I'm gonna make you the biggest popstar in the world'. And we laughed.[3]

Цитати про Джастіна Бібера[ред.]

 •  

Що б він не робив - мені подобається. Мені все одно якби він накакав і поставив це на тарілку і випустив в магазини, мені подобається.

 

Anything that he makes at all I'm excited about. I don't care if he pooped and put it on a plate and put that in a store, I'm excited.[4]

 •  

Я знаю, як Бібер виглядає. Я знаю мову його тіла, я знаю як він стоїть, я знаю як він носить штани...

 

I know what Bieber looks like. I know his body language, I know how he stands, I know where he wears his pants...[3]

Інші цитати[ред.]

 •  

Ви помрете і тоді це не матиме значення. (...) Це мене заспокоює. Життя - це всього лише життя, не треба шукати тут глибокого сенсу. Будьте добрими до інших, поки воно у вас є, піклуйтеся про планету та людей, боріться за свої права й інших. Але пам'ятайте, що це всього життя, не більше. Веселіться, будьте люб'язними і не робіть дурниць. Але ми все одно помремо одного дня й вам не доведеться більше про це думати. — Про те, як справлятися зі стресом.

 

You'll die and then it won't matter. (...) It brings me peace. All life is, is just life, and it's really not that deep. You should be nice to people while you have it, you should take care of the planet and take care of people, fight for your rights and fight for outhers. But you gotta remember that it's just life, nothing more. Just have fun and be nice and don't do stupid shit. But we'll die one day and you won't have to think about it anymore.[2]

 •  

Хтось вважає, що пісні про депресію, суїцид або саморуйнування — це жахливо. А я думаю інакше: якщо тобі погано і ти дізнаєшся, що не один переживаєш ці почуття, — тобі стає легше[1].

 •  

Нікому не розповідайте про свої проблеми. Усім все одно[1].

 •  

Не треба хотіти бути мною. Це не так, як ти думаєш. Не треба бути ніким крім себе. Будь собою. У тебе є своє життя і тобі з цим дуже пощастило. Ти можеш зробити своє життя таким, як хочеш. Звісно, ми не можемо бути кимось іншими, але навіть якби ми могли, гадаю, нам краще бути собою.

 

Don't wish you were me. It's not what you think. And also, you don't want to be anyone but yourself, I cannot stress this enough. You want to be you. You have your life and that's such a blessing. You can make your life what you want it to be. Obviously, we can't be anyone else practically but even if we could, I think we're better off as ourselves.[2]

 •  

Ця пісня [Ocean Eyes] - причина, чому я маю таке життя. (...) Я створила її без причини, якщо не враховувати просто для задоволення.

 

That song is the reason I have the life I have. (...) I did it for no reason besides the fact that it was for fun.[3]

 •  

Мене критикують за те, що мій одяг і вигляд сильно відрізняються від моїх пісень, і це справді так для моєї старої музики і пісень, які я виклала багато років тому. Але не варто забувати, що мені було 13, коли вийшла Ocean Eyes, 14 - коли написала все інше, 15 - коли написала Don't Smile at Me з моїм братом. Тепер мені 16 і весь рік я працювала над музикою, яка вийде коли мені буде 17. А коли мені 17, я скажу "Зараз це не моє, але було моїм, коли мені було 16". І я створюватиму музику коли мені буде 17, а коли мені буде 18, я скажу "Це більше не моє."

 

A criticism I get is that I dress and look really different than my music, which is true for all the old music that I have or the stuff I put out years ago. But you gotta remember I was 13 when Ocean Eyes came out and then I was 14 when I wrote all the rest, and then I was 15 when I wrote Don't Smile at Me with my brother when we put that out. Now I'm 16 and all year, I've just been making music that's gonna come out when I'm 17. And then when I'm 17, I'll probably be like, yeah, this isn't me now, but it was me when I was 16. And then I'll make music when I'm 17, and then when I'm 18, I'll be like, this isn't me now.[5]

 •  

Багато людей не розуміють, що мистецтво це не "Як мені показати себе з найкращої сторони?" Суть зовсім не в цьому. Відколи я почала створювати музику, мені було все одно, чи маю я гарний вигляд, я просто хочу щоби [моє творіння] було ідеальне з мистецької точки зору.

 

So many people don't realize that art is not like 'How can I look the best?' That's so not what it's about. I've always had this thing, since the beginning of when I started making music where I don't care if I look pretty, I just want it to be artistically perfect.
 [6]

 •  

Буває таке, що ти чуєш пісню і кажеш "ах, це моя пісня". Тоді це твоя пісня, я не хочу казати що вона моя. Так, я створила її, написала, заспівала, але відтепер вона твоя. Це настільки чудово, що можна взяти щось, створене з любов'ю якоїсь людини, і любити його зі своїх причин. — Про інтерпритацію та переспівування пісень

 

If there's a song that for you is like, you hear it and you're like, 'ah, this is my song.' That's your song then, I don't wanna say it's my song. Yeah, I made it, I wrote it, I sang it, but it's your song, from here on out. It's such a beautiful thing that you can just take art that was created out of love from that person and love it for your own reasons.
 [6]

Примітки[ред.]

 1. а б в г д е ж и к Правила жизни Билли Айлиш, esquire.ru
 2. а б в г д е Billie Eilish Answers Increasingly Personal Questions | Slow Zoom | Vanity Fair
 3. а б в Billie Eilish Carpool Karaoke
 4. Документальний серіал "Justin Bieber: Seasons", 10 серія
 5. Billie Eilish: Same Interview, The Third Year | Vanity Fair
 6. а б "Billie Eilish Watches Fan Covers on YouTube | Glamour"