Перейти до вмісту

Буняк Любомир Костянтинович

Матеріал з Вікіцитат
Буняк Любомир Костянтинович
Стаття у Вікіпедії

Любоми́р Костянти́нович Буня́к (нар. 10 лютого 1944, Страшевичі, Львівська обл.) — український інженер у галузі нафтовидобутку, політик, колишній міський голова Львова у 2002—2005 рр. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, «Заслужений працівник промисловості України». Кандидат технічних наук.

Цитати[ред.]

  •  

Львів у надійних руках. Ми в добрих стосунках з Андрієм Івановичем. Я не хочу зараз конфлікту. Але є закон. Тепер у Львові два міських голови. Можна керувати містом і вдвох, але треба визначити, за яким принципом: може, він по парних днях, я по непарних. Але питання у тому, хто буде платити і скільки[1]. — Про відновлення на посаді мера Львова.

  •  

Євро для Львова є недобрим заходом. А будувати другий стадіон — це помилкове рішення. Час покаже — на тому стадіоні будуть пасти кіз[1].

  •  

Я обов'язково розпочну відбудову Високого Замку. У всі часи і у всіх народів будувати було почесно. Княжий замок став би символом Львова. І одразу відпало би питання про польськість Львова. 18 млн грн було виділено з державного бюджету. Але наші львівські патріоти зробили все, щоб це зірвати[1].

  •  

Скрізь, де я працював, за мною шкодують як за керівником. Бо я вимогливий керівник, але із загостреним почуттям справедливості і правди[1].

Примітки[ред.]