Бережний Олег Миколайович

Матеріал з Вікіцитат
Бережний Олег Миколайович
Стаття у Вікіпедії

Бережний Олег Миколайович (18 січня 1984, Суми, Україна) — український біатлоніст, учасник чемпіонатів світу, чотириразовий призер чемпіонатів світу з біатлону серед юніорів, чемпіон Європи серед юніорів в спринті, учасник та призер етапів кубка світу з біатлону.

Цитати[ред.]

  •  

«Дещо інша кухня, інша обстановка. Китайці мають мало досвіду в біатлоні, не знають усіх тонкощів організації та правил. Щоправда, траса була гарна, хоча не така складна, як європейські». — про побутові умови в Китаї в порівнянні з європейськими в інтерв'ю «Известий в Украине» Олег Бережной: На создание семьи нет времени (24 квітня 2009 року)

  •  

«Ні. Я — аспірант Сумського аграрного університету. Спеціальність – менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Тому свою подальшу долю пов'язую із наукою. Сподіваюся залишитись працювати в університеті на кафедрі». — про намір продовжити свою біатлонну кар'єру і стати тренером в інтерв'ю «Известий в Украине» Олег Бережной: На создание семьи нет времени (24 квітня 2009 року)

  •  

«Молодь підпирала, результат не прогресував. Все для молоді робилося. Той же Діма Підручний після мене прийшов, і, як бачите, став чемпіоном світу. Так що все правильно було зроблено». — про те, чому рано завершив кар'єру в інтерв'ю кореспонденту Sport.ua Олег БЕРЕЖНИЙ: «На Седнєва образи не було, це спорт» (27 вересня 2019 року)

  •  

«Знаєте, я уважно стежив за тим, як йшов на фініш Седнєв. Вболівав за нього, переживав. Ми ж друзі, в одній кімнаті живемо. Хіба я міг йому побажати найгіршого?! Тож від щирого серця радий за успіх Сергія». — про те, як програв третє місце колезі по команді Сергію Седнєву в інтерв'ю Олег Бережной: "Мы же друзья, в одной комнате живем. Разве я мог ему пожелать худшего?!" (14 грудня 2007 року)

Про нього
  •  

«...Торік був у Литві і в одному з рибальських магазинів купив чудесну котушку. Якось тренувалися в Швеції поблизу міста Торсбі, де протікає швидка річечка. Вирішили з Олегом Бережним спробувати рибальського щастя. Прийшли, глянули на течію, а вона зовсім ослабла. Кинули блешні в одному місці — тиша, в іншому — нічогісінько. Вирішили спробувати попід кущами… І вже за якусь хвилину Олег витягнув щуку майже на 2,5 кілограма, а потім і мені пощастило — щоправда, рибина виявилася легшою грамів на триста. Пішли до друзів, зварили смачну юшку, ще й насмажили». — про улюблене захоплення в інтерв'ю газеті «Урядовий кур'єр» Найкраще відпочиваю зі спінінгом на щуку (9 липня 2011 року)

  — колега по команді Сергій Седнєв

Примітки[ред.]