Перейти до вмісту

Беломоіна Яна Борисівна

Матеріал з Вікіцитат
Яна Беломоіна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Яна Борисівна Беломоіна (нар. 2 листопада 1992, Луцьк) — українська велосипедистка з маунтенбайку в крос-кантрі.

Цитати

[ред.]
  •  

Дисциплінованість — один з головних факторів, на яких будуються результати спортсменів. У мене, як і всіх інших, інколи бувають періоди, коли лінь бере своє, але в цілому відношу себе до дисциплінованих людей. Передусім це для мене дотримання певних правил, порядок у всьому, що я роблю[1].

  •  

Кожна травма — це виклик, який загартовує тебе. Одна з основних проблем у жінок — страх. У MTB це особливо відчутно, зважаючи на специфіку спорту — технічний і небезпечний вид. Тож єдиний вихід, який існує, — працювати над технічними навичками й проганяти страх[2].

  •  

На успішний результат впливає і підготовка, і те, наскільки добре ти вивчиш трасу. Потрібно знати кожну лінію, кожен камінь на дистанції та ідеально відтренувати трасу. Те, по якій лінії ти їдеш, яку траєкторію обираєш, впливає на результат, бо важлива кожна секунда. Тому зазвичай ми приїжджаємо за кілька днів до змагань і вивчаємо трасу[3].

  •  

Одна з моїх мотивацій — кайф перемоги. Відчувши смак перемоги одного разу, ти стаєш одержимим цим відчуттям. А потім готовий на все, щоб знову і знову підійматися на подіум[1].

  •  

У кожного спортсмена свій індивідуальний план, кожен під себе підбирає методику й умови для зимової підготовки[4].

  •  

Я зрозуміла одне: або йду далі, або сходжу з цієї дороги. Нелегких періодів і травм попереду ще може бути багато, найважливіше вміти справлятися з ними[2].

  •  

Якщо весь сезон велосипедиста взяти за піраміду, то зимова підготовка – її основа, фундамент. Ми будуємо тіло, яке має працювати весь сезон. Завдяки великому об’єму силової підготовки ми набираємо кілька кілограмів, додаємо сили, які потім у процесі гонок переводимо у велосипед[4].

Примітки

[ред.]