Перейти до вмісту

Безугла Мар'яна Володимирівна

Матеріал з Вікіцитат
Безугла Мар'яна Володимирівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Мар'я́на Володи́мирівна Безу́гла (нар. 17 травня 1988, Київ) — народний депутат України 9-го скликання від 217-го виборчого округу від партії Слуга народу.

Цитати[ред.]

  •  

"Ця дискусія була непублічною, але напруження наростало і зараз ситуація така, що якщо військове керівництво не може надати ніякого задуму на 2024 рік, а всі їхні пропозиції щодо мобілізації зводяться до того, що треба більше людей без жодної пропозиції зі змін системи ЗСУ, то таке керівництво має піти" — про головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, який не надав плану на наступний рік, тому військове керівництво України має піти. Нардепка від "Слуг" Безугла заявила, що Залужний має піти, у фракції відхрестились (26 листопада 2023 року)

  •  

"Ми питали, під що планувати? Як ви бачите війну? Чому створення бригади, а не доукомплектування існуючих? Скільки коштуватиме бригада, нова бригада? Це ж ще нові штаби, що з бойовими підрозділами? Чи закладати кошти під ротацію і демобілізацію? Що з навчанням? Що з ротаціями? Чому в 2024 не закладена закупівля турнікетів взагалі, наприклад? Ви розумієте, що один загиблий коштує державі 15 млн грн, а турнікет типу САТ – в 10 тис раз менше? Окрім трагедії загибелі як такої". — про головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, який не надав плану на наступний рік, тому військове керівництво України має піти. Нардепка від "Слуг" Безугла заявила, що Залужний має піти, у фракції відхрестились (26 листопада 2023 року)

  •  

«Я нічого такого особливого не написала. Це знають військові, безпосередньо військові. У нас немає якихось ідеальних і неідеальних генералів – це одна єдина система, якщо в оперативно-тактичному угрупованні змушують наступати по посадці чи розмінувати за допомогою Bradley, то не може бути такого, що вертикаль не скоординована. Я написала очевидні речі. Що їх коментувати?

Я закликаю до змін у Збройних силах. Або ми змінюємося, або ми залишаємося маленькою пострадянською армією і, вибачте, по пропорціях: у нас набирають людей – у них набирають людей, вони пострадянська структурована – ми пострадянська менш структурована. То у кого більше шансів?

Те, що я порушую, що людей без візії, без змін в ТЦК просто хочуть забирати тисячами, без змін в ТЦК! Чи те, що беруть непідготовлену бригаду і кидають на посадку, то це я розхитую, дестабілізую обстановку? Якщо ми будемо діяти так, як росіяни, ми не виграємо, суто пропорційно. Це питання я і порушую». — реакція на обговорення сказаного 26 листопада 2023 року в коментарі "Радіо Свобода": Чому Безугла розкритикувала Залужного і чи коштуватиме їй це посади? (28 листопада 2023 року)

  •  

Я не намагаюсь керувати військовими й не знаю, як прокоментувати це. Крім того, що це просто продовження того, що було опубліковано журналістами і з якоїсь причини підхоплено очільником обласної військової адміністрації, що жодним чином не робить йому честі. Так само й замовні матеріали, які розповсюджувалися про мене — в яких про Миколу Тищенка писали, що він нібито знайшов своє місце і допомагає без розголосу і гламуру. Там були ті ж фрази, що й у заяві Бутусова і Яніни. — про комунікацію з військовими та про те, чому вони могли бути вами незадоволені в інтерв'ю Громадському «Там, де були основні напрямки удару, там була я» — Мар’яна Безугла (18 липня 2022 року)

  •  

Це питання нерішучості. Якщо дуже спростити, то так, не тільки ядерний статус рф, а її інтеграція в різні процеси ухвалення рішень, інформаційного обміну, економічних складників — усе це триває дуже довго. Той спрут неонацистської держави, яка зараз максимально показала своє потворне обличчя, настільки складно переплетений, що ми бачимо і страх, і неготовність, і нерішучість, й оцінювання ризиків із боку західних країн. Принцип оцінювання цих ризиків ще не оновлений відповідно до усвідомлення всього того масштабу реальної загрози, яку несе росія. — про причини затягування Заходом постачання зброї Україні в інтерв'ю Громадському «Там, де були основні напрямки удару, там була я» — Мар’яна Безугла (18 липня 2022 року)