Перейти до вмісту

Баранова Тетяна Іванівна

Матеріал з Вікіцитат
Тетяна Баранова
Стаття у Вікіпедії
Роботи у Вікіджерелах

Бара́нова Тетя́на Іва́нівна (нар. 1955) — голова Державної архівної служби України з жовтня 2014 року.

Цитати

[ред.]
  •  

В статті 20 жодним чином не сказано, що користувач має право копіювати власними засобами. — Трактування статті 20 Закону України «Про НАФ та архівні установи»

  •  

Ми не можемо вимагати у держави те, що держава не може дати. — Щодо фінансування архівів.

  •  

Перш за все будемо говорити, проблема у коштах, яких треба витратити на ту техніку, яка необхідна для того, щоб на сьогоднішній день зробити доступним, актуальним і швидким. Але це один із пріоритетів роботи Державної архівної служби. І ми намагаємося, з усіх можливостей самі винайти такі, які дадуть змогу просунути цю справу. — Щодо доступу до електронних документів в режимі онлайн.

  •  

Ми намагаємось зараз, як кажуть, винайти всі можливості, які б дали нам змогу саме запускати таку програму. Для цього працюють у нас і фахівці програмісти, працює команда правників, які це треба внести у певну правову якусь норму. Для того щоб була можливість саме не тільки розміщувати, а й використовувати таку інформацію. Тому ми передбачили таку можливість для громадян, і не тільки для громадян. — Щодо терміну створення електронних ресурсів збірок документів.

  •  

Да, це дуже актуально. І скажімо, якщо у Києві це менш затребувано, то у Львівській області, там, де є громадяни, які свого часу, може їх родичі проживали за теренами України. Тобто на території Польщі, і були свого часу звідти вислані до України, то така інформація вишукується, то для того, щоб отримати потім уже в Республіці Польщі певні для себе і майнові і статусні якісь преференції. — Щодо відновлення родоводу.

Посилання

[ред.]