Перейти до вмісту

Алієва Мехрібан Аріф-кизи

Матеріал з Вікіцитат
Алієва Мехрібан Аріф-кизи
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Мехрібан Аріф кизи Алієва (азерб. Mehriban Arif qızı Əliyeva; 26 серпня 1964, Баку) — азербайджанська державна, політична та громадська діячка; перший віцепрезидент Азербайджану (з 2017 року), дружина президента Азербайджану Ільхама Алієва.

Президент Федерації гімнастики Азербайджану, неодноразово обиралася депутатом Міллі Меджлісу Азербайджану, керівник робочої групи з азербайджано-французьких міжпарламентських зв'язків, президент Фонду Гейдара Алієва та Фонду друзів культури Азербайджану; посол доброї волі ЮНЕСКО (2004) та ІСЕСКО (2006)[1], ООН, Організації Ісламського співробітництва (ОВК).

Цитати

[ред.]
  •  

«Якщо краса поєднується з інтелектом, шанси на успіх досить високі. Зовнішня краса, тобто гармонійна і ладна оболонка, — це певною мірою подарунок долі. Однак рано чи пізно всі ми отримуємо ту зовнішність, яка є відображенням нашого внутрішнього «я»». — про поєдання краси та інтелекту Мехрибан Алиева цитаты

  •  

«Дружина, навіть якщо вона дружина президента, насамперед жінка, вона гарант миру, ладу та любові в сім'ї». — про дружину президента країни Мехрибан Алиева цитаты

  •  

«Я не маю бажання змінювати світ. Мені цікавіше змінюватись самої. Ставати краще. Заняття, на мій погляд, набагато корисніше». — про власний саморозвиток Мехрибан Алиева цитаты

  •  

«Для мене мода – це захоплюючий творчий процес. Не більше». — про роль моди в інтерв'ю журналу «Баку Мехрибан Алиева цитаты (27 травня 2009 року)

  •  

«Кілька днів тому перша леді Азербайджану Мехрібан Алієва на своїй сторінці в Telegram написала, що їхня мрія послухати мугам в Арцасі. Я запрошую Мехрібан Алієву в Арцах, вона буде нашою гостею»». — запрошення держслужбовця до Арцаха в інтерв'ю Мехрибан Алиева (грудень 2019 року)

  — дружина прем'єр-міністра Вірменії Анна Акопян

Примітки

[ред.]
  1. Энциклопедия азербайджанского мугама. — Баку: Фонд Гейдара Алиева, Союз композиторов Азербайджана, Научный центр «Азербайджанская национальная энциклопедия», 2012. — С. 192.