Абраменко Олександр Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Абраменко Олександр Володимирович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олекса́ндр Володи́мирович Абра́менко (нар. 4 травня 1988, Первомайський, Харківська область) — український фристайліст, фахівець із лижної акробатики, олімпійський чемпіон 2018 року.

Цитати Олександра Абраменка[ред.]

  •  

На стаціонарному схилі комфортніше стрибати, тому що його легше довести до ідеалу. На рампу немає можливості загнати ратрак, щоб вирівняти розгін як годиться. Все доводиться робити вручну, а від цього якість страждає. І сніг там важкий, тому що не природний, його гармати настрілюють. До того ж складно стежити за станом схилу. Хоча, з точки зору популяризації та залучення глядачів, рампа більш виграшна, бо встановлюється прямо в місті[1].

  •  

Його (нового тренера Енвера Аблаєва) поява багато змінила. Настрій в команді став більш правильним, у всіх тепер одна мета. У такій команді можна домагатися результатів.
Він вносить свої знання. Він знає, що щось нове, може підказати як виправити помилку, адже він сам колишній спортсмен і все відчув на собі. Плюс пояснює доступною мовою. З ним легко працювати[2].

  •  

Раніше я дивився на олімпійських чемпіонів і думав — це ж якісь інші люди. Це якась інша категорія людей, а коли виграв свою золоту медаль, змін в статусі не відчув. Звичайно ж, це емоції незвичайні, радість перемоги, але більше нічого такого. Щоб щось змінилося — не відчув. Навіть досі, думки хвилями накочуються. Думаю, я ж олімпійський чемпіон! А потім: «Ну нічого»[3].

Примітки[ред.]