Перейти до вмісту

Ірина Славінська

Матеріал з Вікіцитат
Ірина Славінська
Українська журналістка, ведуча, перекладачка, літературознавиця, громадська діячка та феміністка.
Стаття у Вікіпедії

Ірина Славінська (нар. 8 жовтня 1987, Київ) — українська журналістка, ведуча, перекладачка, літературознавиця, громадська діячка та феміністка. Членкиня Українського ПЕН.

Цитати

[ред.]
  •  

Я не обирала між фемінізмом і чимось ще. Навпаки, як на мене, фемінізм і рух за права жінок – єдина можлива позиція мислячої людини. [1].

  •  

...нещодавно в Луцьку до мене після презентації книжки “Мої запасні життя”, підійшов хлопець і сказав, що той подкаст [Український літературний подкаст] наштовхнув його на думку про кар’єру журналіста. Тому тепер він вчиться на журналістиці. Цей фідбек відкрив мені всю масштабність можливих наслідків власної роботи. [1].

  •  

Головна наша перемога: медійники та політики перестали соромитися говорити про права жінок і вживати слово “гендер”. Звичайно, це не тільки наша заслуга. Але не треба й применшувати власної ролі: свого часу саме “Повага” стала майданчиком, який уможливлював для медійників і політиків висловлювання на гендерну тематику. Чому вони раніше про це не говорили? Бо ніхто не питав. А ми спитали![1].

  •  

Я з тих людей, які роблять домашні завдання в п’ятницю ввечері, аби потім не марнувати вихідні.[1].

  •  

Дуже стежу за веденням календаря – онлайн і паперового щоденника. Певний час тому я почала фіксувати там час на сон, намагаюся спати бодай 7 годин на добу, що відрізало стару звичку працювати ночами.[1].

  •  

Філологи – це люди, котрі вміють швидко опрацьовувати великий масив інформації, ефективно читають тексти, швидко і структуровано грамотно пишуть, а також мають навички аналізу та синтезу, вміють швидко виділити головне та відкинути другорядне.[1].

Посилання

[ред.]