Перейти до вмісту

Іванов Віктор Петрович (державний діяч)

Матеріал з Вікіцитат
Іванов Віктор Петрович
Медіафайли у Вікісховищі

Віктор Петрович Іванов (рос. Ви́ктор Петро́вич Ивано́в, нар. 12 травня 1950, Новгород) — російський державний діяч. Директор Федеральної служби Російської Федерації з контролю за обігом наркотиків (з 15 травня 2008), голова Державного антинаркотичного комітету.

Цитати[ред.]

  •  

Цунамі амфетаміну в країни ЄС відвернено.

 

Цунами амфетамина в страны ЕС предотвращены[1].

  •  

У наркозалежного, який встав на шлях звільнення від наркотиків, виникають два головних питання: чим я буду займатися, коли закінчу з цим кошмаром, і чи візьмуть мене на роботу?

 

У наркозависимого, вставшего на путь освобождения от дури, возникают два главных вопроса: чем я буду заниматься, когда закончу с этим кошмаром, и возьмут ли меня на работу[2]?

  •  

Так, на жаль, рубль у нас впав по відношенню до долара. Героїн, який поставляється до нас з Афганістану, завжди був прив'язаний до долара. Тому в доларовому вираженні він не впав, а в рублевому відношенні виріс в 1,5-2 рази.

 

Да, к сожалению, рубль у нас упал по отношению к доллару. Героин, который поставляется к нам из Афганистана, всегда был привязан к доллару. Поэтому в долларовом выражении он не упал, а в рублевом отношении вырос в 1,5-2 раза[3].

Примітки[ред.]