Перейти до вмісту

Єлістратова Юлія Олександрівна

Матеріал з Вікіцитат
Юлія Єлістратова
Юлія Єлістратова
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Юлія Олександрівна Єлістратова (1988) — українська тріатлоністка. Призерка чемпіонатів світу і Європи. Учасниця літніх Олімпійських ігор у Пекіні (2008), Лондоні (2012) і Ріо-де-Жанейро (2012).

Цитати[ред.]

 •  

Я дуже задоволена рівнем організації! Відчувається прогрес, з кожним роком змагання в Дніпрі відбуваються на все вищому і вищому рівні. Навіть важко знайти якісь недоліки.[1]Про організацію етапу Кубка Європи в Дніпрі (9 червня 2018)

 •  

Кожен сезон по-своєму особливий, їх дуже важко порівнювати... В будь-якому випадку він мені запам’ятається, адже фактично це був мій перший після народження сина повноцінний сезон.[2]Про підсумки сезону-2018 (12 грудня 2018).

 •  

...я дуже задоволена, що таки змогла обійти еквадорку, яка, здавалося б, упевнено йшла на друге місце. В цьому році я стабільно і рівно виступала в ТОП 5-15 на етапах Кубка Світу, і я рада знову опинитися на подіумі![3]Про друге місце на етапі Кубка світу в Перу (6 листопада 2019)

 •  

Нажаль, басейни не працюють майже по всьому світі. Але принаймні є можливість плавати у морі! Хочу похвалити владу Кіпру: попри комендантську годину, спортсменам та людям, що займаються спортом, тут все ж таки йдуть на зустріч та роблять винятки. Також тут непогані умови для тренувань не велосипеді та бігу. Сподіваюся, що найближчим часом Україна та весь світ подолають пандемію, всі ми зможемо повернутися до звичного ритму життя, а спортсмени знову змагатимуться![4]Про підготовку спортсменів в період пандемії коронавірусу (30 березня 2020).

 •  

При звичайних розкладах, я ставлю собі більш високі завдання, ніж 20-те місце на етапі Кубка Світу. Але цього нестандартного сезону я була змушена задовольнятися цим результатом, вважаю його прийнятним. Спортсмени дуже скучили за виступами, і тепер кожні змагання за стартовим листом майже нічим не відрізняються від чемпіонату світу![5]Про спортивні змагання в період пандемії коронавірусу (18 вересня 2020).

 •  

Хочеться відзначити, що мене дуже сильно підтримували по ходу дистанції. Коли чула своє ім’я або «Україно, вперед!» – щоразу, попри біль і втому, в мене відкривалося друге дихання. Дуже дякую нашим співвітчизникам за підтрику![5]

 •  

Я вважаю, що однією з головних перемог українського триатлону є те, що ми незмінно представлені на Олімпійських Іграх. За останні 12 років, у Пекіні, Лондоні та Ріо-де-Жанейро від нашої держави виступали по двоє атлетів. Я бачу в цьому певну стабільність, на кожну Олімпіаду ми здобуваємо право бути представленими. До Ігор в Пекіні у 2008 році, в нас було лише чоловіче представництво, однак на останніх трьох Олімпіадах вже і я мала честь представляти Україну та український триатлон.[6]Про розвиток тріатлону в Україні (19 жовтня 2020).

 •  

Колосальний розвиток отримав аматорський рух! І це при тому, що не так давно люди взагалі не знали, що таке триатлон. Плутали з біатлоном, постійно шукали в нас якісь рушниці, лижі.[6]Про розвиток тріатлону в Україні (19 жовтня 2020).

 •  

Атлети з передових країн мають кращі можливості, і як би це банально не звучало – але нам необхідно шукати додаткові джерела фінансування. Потрібно починати з підготовки, враховувати інтереси всіх атлетів – як перспективних, так і тих, хто вже має багатий досвід виступів на міжнародній арені.[6]Про розвиток тріатлону в Україні (19 жовтня 2020).

Цитата про неї[ред.]

 •  

Вже з минулого року триває відбір на Олімпійські Ігри, станом на зараз з оптимізмом у цій площині можна говорити лише про Юлію Єлістратову. Вона стабільно показувала результати протягом всього сезону і навіть виграла один Кубок світу! В неї дуже сильний біг, вона досвідчена спортсменка і дуже впевнено виступає останніми роками.[7](13 січня 2019)

  — Едуард Панарін, головний тренер збірної України.

Примітки[ред.]

 1. Юлія Єлістратова: «Перемога в Дніпрі додала мені впевненості». Федерація триатлону України. Процитовано 20 грудня 2020.
 2. Юлія Єлістратова: «Успішний сезон-2018 – для мене це закономірність». Федерація триатлону України. Процитовано 20 грудня 2020.
 3. Юлія Єлістратова: «Сподіваюся, найближчим часом Україна та весь світ подолають пандемію». Федерація триатлону України. Процитовано 20 грудня 2020.
 4. Юлія Єлістратова: «Сподіваюся, найближчим часом Україна та весь світ подолають пандемію». Федерація триатлону України. Процитовано 20 грудня 2020.
 5. а б Юлія Єлістратова: «Гасло «Україно, вперед!» додавало мені сил». Федерація триатлону України. Процитовано 20 грудня 2020.
 6. а б в Юлія Єлістратова: «Раніше люди плутали триатлон з біатлоном, постійно шукали в нас якісь рушниці». Федерація триатлону України. Процитовано 20 грудня 2020.
 7. Едуард Панарін: «До сезону збірна готуватиметься в Туреччині та Грузії». Федерація триатлону України. Процитовано 20 грудня 2020.

Джерела[ред.]