Перейти до вмісту

Єгіазаров Гарій Шамоєвич

Матеріал з Вікіцитат
Єгіазаров Гарій Шамоєвич
Стаття у Вікіпедії

Гарій Шамоєвич Єгіазаров (нар. у Баку) — головний тренер збірної України з волейболу[1].

Цитати[ред.]

  •  

Іспанія — добротний середнячок зі збалансованим складом. Єдина проблема цієї команди — відсутність реальних замін гравцям основного складу[2].

  •  

У волейболі все просто. Той, хто забиває брейкові очки, той і отримує перевагу[2].

  •  

Команда в моєму уявленні повинна мати хорошу загальну гру. Це напевно, мрія будь-якого тренера, щоб гравці вміли все: демонструвати швидкісну гру в атаці, добре захищатися та приймати[1].

  •  

Колись була тенденція в бік силової подачі — майже всі жіночі команди почали ії використовувати. Зараз багато команд відмовилися від неї, розпочавши робити тактичну подачу. Бачу прагнення жіночих команд до більш агресивної гри на сітці, що близько до чоловічого волейболу. Стали багато атакувати із задньої лінії. Якщо раніше, це частіше була парафія діагонального гравця, то сьогодні все більше атакують доігровщики, а іноді, але це, скоріш виключення, і гравці першого темпу, наприклад, волейболістка «Хіміку» Ірина Трушкіна, чи Вікторія Равва — центральна блокуюча французьких «Кан»[1]. — Як розвивається сучасний волейбол.

  •  

В ідеалі, як на мене, тренер повинен бути вільний в цьому сенсі — тоді будуть зняті всі питання відносно його можливої зацікавленості в гравцях свого клубу, а разом з цим в упередженому ставленні до гравців інших команд[1]. — Чи головний тренер збірної повинен бути звільненим від клубної роботи, чи ні.

  •  

У свій час мене обвинувачували в тому, що, очолюючи збірну, я працюю в чемпіонаті Італії — на той час найсильнішому. Вважаю, що для збірної від цього була тільки користь. Якщо я працюю в сильному чемпіонаті та маю можливість чомусь навчитися, щось взяти для себе із роботи інших спеціалістів, гадаю, це тільки на користь і збірній, і волейболісткам, які виступають в ії складі. Тренер завжди повинен вчитися, адже волейбол постійно змінюється[1].

Примітки[ред.]