Перейти до вмісту

Яловчак Тетяна Миколаївна

Матеріал з Вікіцитат
Тетяна Яловчак
Стаття у Вікіпедії

Тетяна Миколаївна Яловчак (нар. 10 жовтня 1979 року, Селідове) — українська альпіністка, волонтерка. Перша українка — член всесвітнього неформального альпіністського «Клубу семи вершин» (13 грудня 2017), також є другою українкою, що здійснила сходження на Еверест в складі другої комерційної групи, з використанням кисню.

Цитати[ред.]

  •  

Досягнення потрібні заради руху вперед. І немає значення, у якому напрямку: у висоту, у довжину чи в глибину, головне – як це позначиться на вас і вашому духовному стані[1]. — З книги «Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу»

  •  

Фокусуйтеся на рухові вперед, на досягненнях, на тому, що ви вже зробили та що хочете зробити після цього[1]. — З книги «Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу»

  •  

Часто буває так, що людина дивиться назад, аналізує свої «невдачі» й опускає руки, з'являється невпевненість, пригніченість. Кажу вам: невдач не існує. Існує досвід, просто це слово слід уживати замість «невдач»[1]. — З книги «Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу»

Цитати про Тетяну Яловчак[ред.]

  •  

У вас є мрія? Чи готові ви ризикнути, відмовитися від комфорту, але зробити серйозний крок до неї? А якщо ця мрія здається нереальною – підкорити Еверест? У 2017 році Тетяна Яловчак стала першою українською альпіністкою, яка піднялася на 7 вершин континентів. А за рік до цього зазнала своєї «головної поразки»...
Вона мріяла стати першою українкою на Евересті, заради цього продала квартиру в Донецьку, готувалася до експедиції, день за днем переборювала себе, але піднялася на вершину другою[1].

  — Ольга Модіна
  •  

У книжці «Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу» альпіністка згадує детально та емоційно про кожен день експедиції – від ідеї до реалізації, про всі складнощі маршруту та сюрпризи від погоди, про результат, на який не очікувала, про виправдання, які шукала для себе і суспільства – «Чому не вдалося?», про прийняття ситуації, про мотивацію на наступні кроки: як досягати більшого і залишатися переможцем навіть тоді, коли фінішну пряму перетинаєш другим[1]. — Про книгу «Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу»

  — Ольга Модіна

Примітки[ред.]