Шерон Стоун

Матеріал з Вікіцитат
Шерон Вонн Стоун
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ше́рон Вонн Сто́ун (англ. Sharon Vonne Stone; нар. 10 березня 1958, Мідвілл, Пенсильванія, США) — американська акторка, володарка нагород «Золотий глобус» та «Еммі». Здобула міжнародну славу після участі в голлівудському блокбастері «Основний інстинкт» (1992).

Цитати[ред.]

  •  

Вирішити, хто ти, потрібно зараз. Зараз настав час вирішити, що ти робиш із ніжною, важливою, прекрасною, дикою, пристрасною, найважливішою частиною себе. Як ти з нею вчиниш? Я скажу, як вчинила я. Я поважала її. І я раджу, щоби всі ви вчинили так само[1]. — З промови на врученні премії «Жінка року» за версією німецького GQ.

  •  

Двадцять років тому була досить мізогіністична ера. Мел Гібсон, який на три роки старший за мене, вважав, що я надто стара, щоби зніматися з ним[2].

 

It was a pretty misogynistic era twenty years ago. Mel Gibson, who is three years older than me, thought I was too old to star opposite him[3].

  •  

Десь у сорок із чимось був момент, коли я пішла в ванну з пляшкою вина, замкнула двері і сказала: «Я звідси не вийду, доки повністю не прийму моє тіло»[2]. — про сприйняття власного віку

 

There was a point in my forties when I went into the bathroom with a bottle of wine, locked the door, and said: "I won't get out until I can fully accept my body[3].

  •  

Люди іноді бувають занадто злими. Вони думають, якщо ти гарний, то, мабуть, дурний. Якщо ти гарний, то повинен почуватися незначним. Кожна людина наділена подарунками долі. І якщо краса — один з них, ми повинні прийняти її та насолоджуватися як даром природи. Якщо хтось прекрасний, заради бога, нехай він буде гарним[4].

  •  

Моє тіло зараз мені подобається набагато більше, ніж у зрілому віці. Мої 40 років були такі прекрасні. Я не могла тоді працювати, тому що жінкам за 40, тоді не давали роботу в Голлівуді. До того ж я була одинокою матір’ю з дітьми, яка одужувала від великої черепно-мозкової травми. Але було щось надзвичайне в той період — у той важкий час випробувань. І хоча ніхто з чоловіків тоді не хотів зустрічатися зі мною — це був період примирення, змін і розуміння себе. Це був період моїх найбільших змін[4].

  •  

Після багаторазових невдач я точно знаю, в чому справжня сила жінки — насамперед в гідності та в умінні підтримувати свою сім’ю, свої фінанси та здоров’я. Жінка має щоденно зростати духовно[4].

  •  

У нас є повне право бути значущими, яку би форму сексуальності ми для себе не обрали — і нікому не дозволяється це в нас відбирати[1]. — З промови на врученні премії «Жінка року» за версією німецького GQ.

  •  

Я ніколи не вважала себе неймовірно сексуальною. На зйомках «Основного інстинкту» мені доводилося досліджувати свою темну сторону. У підсумку я з нею подружилася. Я не повинна боятися самої себе. Я думаю, саме цю впевненість люди знаходять сексуальною[5].

Примітки[ред.]