Шатернікова Аліна Анатоліївна

Матеріал з Вікіцитат
Шатернікова Аліна Анатоліївна
Стаття у Вікіпедії

Аліна Анатоліївна Шатернікова (нар. 17 червня 1975, Дніпро) — екс-чемпіонка світу з професійного боксу, віце-президент Ліги професійного боксу України.

Цитати Аліни Шатернікової[ред.]

  •  

Один з важливих моментів — люди в Україні не готові платити за квитки стільки, скільки вони коштують за кордоном. Є й інша проблема — коли ми готуємо якийсь івент, починається мільйон дзвінків: «А дайте, будь ласка, запрошення». Ми ж поняття «запрошення» з кожним роком зрізаємо все більше. Але, на жаль, бюрократія залишається, чиновники і всі, хто не хоче купувати квитки, — теж. В результаті немає ринку для належної реалізації продукту. Наше населення не може і не готове платити гроші, які можуть забезпечити гонорарний фонд. Та не те, що гонорарний фонд, а навіть просто організацію заходу[1].

  •  

Це процес і еволюція. Не можна говорити, що «все пропало, адже зараз у нас немає боїв Усика або Ломаченка». Все це ще попереду. Просто потрібно, щоб кожен фахівець сумлінно трудився в своїй галузі, розвивав справу і домагався успіху. Тоді буде успіх й у країни[1].

Примітки[ред.]