Перейти до вмісту

Шалва Папуашвілі

Матеріал з Вікіцитат
Шалва Папуашвілі
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Шалва Папуашвілі (груз. შალვა პაპუაშვილი; 26 січня 1976) — грузинський політик. Депутат грузинського парламенту з 2020 року.[1] Голова парламенту з 29 грудня 2021 року.[2]

Цитати[ред.]

  •  

«Сьогодні я підписав закон "Про прозорість іноземного впливу". Основна мета цього закону – посилити стійкість політичної, економічної та соціальної систем Грузії до зовнішнього втручання». — про підписання скандального закону про «Про прозорість іноземного впливу» (так званий закон про «іноагентів») після подолання депутатами президентського вето на брифінгу СПІКЕР ПАРЛАМЕНТУ ГРУЗІЇ ШАЛВА ПАПУАШВІЛІ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО «ІНОАГЕНТІВ» (3 червня 2024 року).

  •  

«Бойкот передбачає неявку на засідання через обговорюване питання, на жаль, опозиція в основному використовує це для канікул». — про подання опозиційними партіями інформації про бойкот на засіданні бюро парламенту Шалва Папуашвили - Бойкот подразумевает неявку на заседание из-за обсуждаемого вопроса, к сожалению, оппозиция в основном использует это для каникул (11 червня 2024 року).

  •  

«Бойкот не означає, що комусь ліньки йти на роботу і він може написати, що не прийде або що комусь щось не подобається, у нього поганий настрій чи є політичні причини. Бойкот передбачає неявку на засідання через питання, що обговорюється. У тому числі, по суті, це має означати переважно неявку на якусь частину пленарного засідання, коли обговорюється це питання. На жаль, сформувалася практика, що опозиція здебільшого використовує це під час канікул. По-перше, давайте слідувати цій практиці, і, напевно, важливо в парламенті наступного скликання чіткіше прописати в регламенті, щоб деякі опозиційні партії не мали підстав отримувати зарплату, не виходячи на роботу». — про Шалва Папуашвили - Бойкот подразумевает неявку на заседание из-за обсуждаемого вопроса, к сожалению, оппозиция в основном использует это для каникул (11 червня 2024 року).

  •  

«Участь іноземних політиків у радикальних антиурядових акціях у Тбілісі – це не просто недружній акт проти грузинського народу. Це також ознака того, що російський уряд передав частину свого світогляду своїм найзапеклішим опонентам, особливо в країнах Балтії». — про обурення через участь міністрів закордонних справ Литви, Естонії та Ісландії в акції протесту проти скандального закону про «іноагентів» у Тбілісі в соціальній мережі X Спікер парламенту Грузії обурився участю іноземних політиків в акції протесту у Тбілісі (16 травня 2024 року).

  •  

«Звернення до групи збудженої молоді, очолюваної радикальними опозиційними партіями проти уряду та називання їх «усім народом» — це поведінка, яку ви очікуєте радше від радянських чи російських пропагандистів, ніж від міністра закордонних справ країни-члена ЄС». — про обурення через участь міністрів закордонних справ Литви, Естонії та Ісландії в акції протесту проти скандального закону про «іноагентів» у Тбілісі в соціальній мережі X Спікер парламенту Грузії обурився участю іноземних політиків в акції протесту у Тбілісі (16 травня 2024 року).

  •  

«Протести часто бувають радикальними та жорстокими. Приєднання іноземних високопосадовців до цих протестів, відверто нехтуючи суверенітетом та дипломатичною практикою Грузії, в ім’я «демократії та прав людини», є в кращому випадку лицемірством, а в гіршому – підривною діяльністю». — про nt? oj протестують проти цього закону «Про іноагентів», ті, кого він зачіпає в соціальній мережі X Спікер парламенту Грузії обурився участю іноземних політиків в акції протесту у Тбілісі (16 травня 2024 року).

Примітки[ред.]