Перейти до вмісту

Чуров Володимир Євгенович

Матеріал з Вікіцитат
Чуров Володимир Євгенович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Володимир Євгенович Чуров (нар. 17 березня 1953, Ленінград) — голова Центральної виборчої комісії Російської Федерації з 27 березня 2007 року, колишній депутат Державної думи Російської Федерації. Керівник наукової ради Російського військово-історичного товариства.

Цитати

[ред.]
  •  

Олексій Молчанов у нас представник сексуальної меншини, так як працює в територіальній виборчій комісії в Палехському районі Івановської області.

 

Алексей Молчанов у нас представитель сексуального меньшинства, так как работает в территориальной избирательной комиссии в Палехском районе Ивановской области[1].

  •  

Прикріплю себе ланцюгами до кремля і буду голодувати. — Про свою реакцію на можливі порушення під час виборів губернатора Астраханської області.

 

Прикреплю себя цепями к кремлю и буду голодать[2].

  •  

Якщо ще раз згадаєте 146%, я подам до суду. Я вже неодноразово публічно говорив, що 146% у ЦВК ніколи не було. Це спецоперація, спрямована на дискредитацію виборів, придумана не нами.

 

Если еще раз упомяните 146%, я подам в суд. Я уже неодно­кратно публично говорил, что 146% у ЦИК никогда не было. Это спецоперация, направленная на дискре­дитацию выборов, придуманная не нами[3].

  •  

Це не демократія, коли вбивають людей, коли бомблять міста. Демократія — це те, що зараз відбувається в Чеченській Республіці.

 

Это не демократия, когда убивают людей, когда бомбят города. Демократия — это то, что сейчас происходит в Чеченской Республике[4].

  •  

Ми радше підтримуємо точку зору про те, що ЄСПЛ взагалі не є судовою інстанцією.

 

Мы скорее поддерживаем точку зрения о том, что ЕСПЧ вообще не является судебной инстанцией[5].

  •  

11 раз частина тіла одного учасника виборчої кампанії стикалася з частиною тіла, особою, як правило, іншого учасника виборчої кампанії. Я вважаю, що це блискучий результат. Спробували б американці провести так чисто вибори. — Про минулий 13 вересня єдиний день голосування.

 

11 раз часть тела одного участника избирательной кампании соприкасалась с частью тела, лицом, как правило, другого участника избирательной кампании. Я считаю, что это блестящий результат. Попробовали бы американцы провести так чисто выборы[6].

Примітки

[ред.]