Перейти до вмісту

Фірташ Дмитро Васильович

Матеріал з Вікіцитат
Дмитро Васильович Фірташ
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Дмитро́ Васи́льович Фі́рташ (нар. 1965) — український олігарх, бізнесмен, інвестор, меценат, Голова Ради Директорів Group DF, голова Ради Федерації роботодавців України. За даними журналу «Фокус» за 2013 рік, зі статками понад $3,3 млрд займав четверте місце в рейтингу найбагатших громадян України.

Цитати

[ред.]
  •  

Я знайшов такого кандидата: Кличкоспортсмен, дуже відома в Україні та світі людина, сильний, європейський, молодий[1]. — Про підтримку партії «УДАР».

  •  

Ми отримали, що хотіли: Порошенко став президентом, а Кличко — мером[1]. — Про зустріч з Віталієм Кличком і Петром Порошенком навесні 2014 року.

  •  

Я вважаю, що він боягуз. Але й опозиція була дуже слабка. У цій ситуації я не врахував роль Тимошенко. Це була помилка[1]. — Про втечу Януковича.

  •  

Тимошенко мені прямо говорила — відходь від Януковича і підтримуй мене. Ти ж розумієш, що Америка не залишить тебе в спокої[1].

  •  

Я вважаю, що Україна повинна бути незалежною, нейтральною, мати однакові відносини з РФ і ЄС. Вона так не думає. Їй було важливо прем'єрське крісло і президентство[1]. — Про різні погляди з Тимошенко.

Див. також

[ред.]

Примітки

[ред.]