Перейти до вмісту

Френсіс Арнольд

Матеріал з Вікіцитат
Френсіс Арнольд
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Френсіс Гамільтон Арнольд (англ. Frances Hamilton Arnold; нар. 25 липня 1956) — американська науковиця у сфері біохімії та інженерії, лауреатка Нобелівської премії з хімії 2018 року. Винахідниця методів молекулярної керованої еволюції, ферментів, активних у водно-органічних сумішах, і білка, що синтезує силіційорганічні сполуки в бактеріях. Професорка Каліфорнійського технологічного інституту. Співзасновниця компаній Gevo з виробництва біопалива і Provivi в галузі захисту рослин.

Цитати

[ред.]
  •  

Якщо ви збираєтеся змінити світ, ви повинні бути безстрашними.

 

If you’re going to change the world, you’ve got to be fearless.[1]

  •  

Наука, як і всі людські починання, є еволюційні. Ми будуємо, додаючи та рекомбінуючи те, що вже є.

 

Science, like all human endeavors, is evolutionary. We build by adding to and recombining what is already there.[1]

  •  

Природа дослідила лише незначну частину можливого життя та життєвих молекул. З еволюцією в наших руках, з можливістю встановлювати генетичне різноманіття та пристосовувати сили відбору, ми тепер можемо досліджувати шляхи, які Природа залишила невивченими.

 

Nature has explored only a tiny fraction of the life and life’s molecules that are possible. With evolution in our hands, with the ability to set genetic diversity and to tailor the forces of selection, we can now explore paths that Nature has left unexplored.[1]

Примітки

[ред.]