Фантастичні звірі і де їх шукати

Матеріал з Вікіцитат

«Фантастичні звірі і де їх шукати» (англ. Fantastic Beasts and Where to Find Them) — книга, написана Джоан Роулінг, випущена у видавництві Блумсбері в 2001 році. У серії романів про Гаррі Поттера ця книга є підручником із дисципліни «Догляд за магічними істотами».

Цитати[ред.]

  •  

(…) наявність у істоти двох ніг аж ніяк не гарантує, що вона захоче чи зможе брати участь у засіданні чаклунського уряду.[1]Перші спроби окреслити поняття «звір» та «людська істота» (декрет Бердока Малдуна)

  •  

«людською істотою» вважали «будь-яку істоту, яка володіла достатнім інтелектом для розуміння законів магічної спільноти і несла певну відповідальність за дотримання цих законів».[2]Указ міністра магії Ґроґена Стампа

Про книжку[ред.]

  •  

Q: Чи багато часу забрало написати ці книги?
ДжР: Не дуже багато часу; я написала їх одразу після завершення четвертої книги, а у порівнянні із четвертою книгою, яка, як ви, мабуть, знаєте, є дуже, дуже довгою, написання цих книги зовсім не забрало багато часу.

 

Q: Did the books take you a long time to write?
JR: Not a very long time; I wrote them right after I'd finished Book 4, so compared to Book 4, which as you probably know is a very, very long book, they didn't take long at all.[3]

Примітки[ред.]

Джерело[ред.]