Тонка блакитна лінія (фільм, 1988)

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку

«Тонка блакитна лінія» (англ. The Thin Blue Line) — американський документальний фільм Еррола Морріса, знятий 1988 року.

Цитати[ред.]

  •  

«Прокурори у Далласі роками кажуть — будь-який прокурор може посадити за ґрати винного. І тільки великий прокурор може посадити невинного»

 

Prosecutors in Dallas have said for years - any prosecutor can convict a guilty man. It takes a great prosecutor to convict an innocent man.

  •  

«Якщо на світі є пекло, то це — округ Даллас»Рендалл Адамс (англ. Randall Adams)

 

If there was ever a hell on earth, it's Dallas County.

  •  

«Є окружний прокурор, він не говорить про те, коли вони доведуть твою провину чи як вони це зроблять. Він говорить про те як він тебе вб'є. Йому по цимбалах чи ти є невинним, йому по цимбалах чи ти винний. Він говорить… про те, що вб'є тебе»Рендалл Адамс

 

You have a D.A, he doesn't talk about when they convict you, or how they convict you. He's talking about how he's going to kill ya. He don't give a damn if you're innocent, he don't give a damn if you're guilty. He's talking... about killing ya.

  •  

Еррол Морріс: Ти здивувався, коли поліція звинуватила його?
Девід Гарріс: Вони його не звинуватили. Це зробив я. Переляканий шістнадцятирічний малий (…)
Еррол Морріс: Думаєш, що вони тобі повірили?
Девід Гарріс: Без сумнівів. Мусили. У них не було нічого іншого, доки я не підкинув їм це, тож… Думаю, що як вони знаходять щось, вони біжать за цим, розумієш.

 

Errol Morris: Were you surprised when the police blamed him?
David Harris: They didn't blame him. I did. A scared sixteen year old kid (...)
Errol Morris: Do you think they believed you?
David Harris: No doubt. Must have. They didn't have nothing else until I give them something, so... I guess they get something, they run with it, you know.

  •  

«Девіда не мучила совість. Якщо я зроблю щось погане, я думаю: "Чорт, мені не треба було цього робити, я почуваюся зле через це". Але його це не переймало. Це його взагалі не переймало.»

 

David didn't have a conscience. If I do something bad I think, "Shucks, I shouldn"t done that, I feel bad about it." It didn't bother him. It didn't bother him at all.

Примітки[ред.]

Посилання[ред.]