Перейти до вмісту

Токар Володимир Миколайович

Матеріал з Вікіцитат
Токар Володимир Миколайович
Стаття у Вікіпедії

Токар Володимир Миколайович (нар. 15 серпня 1956, Берлін) — український політик, голова Сумської обласної ради.

Цитати Володимира Токара

[ред.]
  •  

Голова відчуває себе добре і спокійно, коли в нього є підтримка депутатів. Керівник обласного парламенту — це не цар. Він один із депутатів, координатор усіх думок, ідей і рішень регіональних обранців, які вони доводять до голови. І я такий же депутат як і 63 мої колеги. А відчуватиму себе добре тільки тоді, коли матиму підтримку. Якщо її не буде — триматися за це крісло на стану, — розвернуся й піду[1].

  •  

У нас «проб'ютівська» область. І, звичайно, тарифи на енергоносії й комунальні послуги майже в усіх районах і в обласному центрі коригувалися партійним лідерством цієї сили очільників міст і районів. От і докоригувалися. Тому всі претензії щодо тарифів — до місцевих органів влади. Вони захищали високі тарифи в НКРЕ[1].

  •  

Як людина-виробничник розумію, що підняти ціну на газ можливо й потрібно, але захист населення повинен бути більш глибоким і ефективним. Більшість населення живе на межі, а може, вже й за межею бідності, саме цю категорію треба захищати. А що ціна для всіх однакова — вважаю правильним. Менше буде спекуляції[1].

Примітки

[ред.]