Перейти до вмісту

Твіттер

Матеріал з Вікіцитат
Логотип Твіттера.
Вікіпедія
Вікіпедія
Дивіться у Вікіпедії:
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Твіттер (Twitter; від англ. twitter — цвірінькати, щебетати) — соціальна мережа, яка є мережею мікроблогів, що дає змогу користувачам надсилати короткі текстові повідомлення (до 140 символів), використовуючи SMS, служби миттєвих повідомлень і сторонні програми-клієнти.

Цитати[ред.]

  •  

Я не пишу в Твіттер, тому що не можу придумати нічого, що можна було б пояснити, вклавшись в 140 знаків або скільки їх там. І читати відповіді мені теж не особливо цікаво. Але все це можна пояснити. Як сказав би Десмонд Морріс, приматам потрібна група. Їм просто потрібно сидіти і перебирати один одному шерсть — ось вам і весь фейсбук і твіттер. Це називається взаємна чистка[1].

  Джеймс Кемерон
  •  

Я не розумію, як нормальні люди можуть все ще захищати Facebook, YouTube і Twitter. Там же всюди одна брехня[2]. — За чиїм розпорядженням у всій країні був заблокований Twitter.

  Реджеп Таїп Ердоган
  •  

У нас виникли проблеми з Twitter: вони не видаляють інформацію, пов'язану з екстремізмом і тероризмом. А ми хочемо, щоб вони вибудовували з нами діалог як з регулятором.

 

У нас возникли проблемы с Twitter: они не удаляют информацию, связанную с экстремизмом и терроризмом. А мы хотим, чтобы они выстраивали с нами диалог как с регулятором[3].

  Максим Ксензов

Примітки[ред.]