Стрибки у воду

Матеріал з Вікіцитат
Стрибок з 1 м трампліна
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Стрибки́ у во́ду — один з водних видів спорту. На змаганнях виконуються стрибки з трампліну (1 і 3 м) і вежі (5, 7,5 і 10 м). Під час стрибка спортсмени виконують ряд акробатичних дій (оберти, гвинти, обертання). Суддями оцінюється як якість виконання акробатичних елементів у польотній фазі, так і чистота входу у воду. На змаганнях із синхронних стрибків оцінюється також синхронність виконання елементів двома учасниками.

Цитати[ред.]

  •  

Є такі види спорту, які вимагають максимальної зібраності. Стрибки у воду, наприклад. І зверніть увагу, як деякі спортсмени бездоганно стрибають раз за разом. Явно зомбовані. У них жодної емоції на обличчі. У російських спортсменів завжди емоції, і це правильно. — Про необхідність введення на Олімпіадах тестів на психологічний допінг.

 

Есть такие виды спорта, которые требуют максимальной собранности. Прыжки в воду, например. И обратите внимание, как некоторые спортсмены безукоризненно прыгают раз за разом. Явно зомбированы. У них ни одной эмоции на лице. У российских спортсменов всегда эмоции, и это правильно[1].

  Володимир Уйба

Примітки[ред.]