Авраам Лінкольн: відмінності між версіями

Перейти до навігації Перейти до пошуку
нема опису редагування
Немає опису редагування
Немає опису редагування
{{Wikipedia}}
'''Авраам Лінкольн''' (12 лютого 1809 — †15 квітня 1865) — 16-й президент США (1861—1865), перший президент від республіканської партії, визволитель американських рабів.
 
* ''Бажання працювати настільки рідке, що воно повинне бути простимульоване.
'''Авраам Лінкольн'''
 
* ''Свобода вища за власність, людина вища за долар.
 
* ''Я впевнений, що Біблія є найкращим подарунком, яким Бог коли-небудь наділив людину. Все найкраще від Спасителя світу передається нам через цю книгу.
 
* ''Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими.
 
* ''Такт — вміння описати інших так, як вони бачуть себе самі.
 
* ''Шлях до росту юнака лежить через самовдосконалення, причому парубок не повинен підозрювати, що хтось хоче йому в цьому перешкодити.
 
* ''Приватна власність - це плід праці; вона - предмет бажань; вона - корисна для світу. Те, що хтось досяг багатства, показує, що й інші можуть розбагатіти, і, таким чином, це дає поштовх для розвитку промисловості й виробництва.
 
* ''Відговорюй від позову. Переконуй сусіда прийти до компромісу, наскільки це можливо. Будучи порядною людиною, як миротворець, адвокат має більші можливості.
 
* ''Батько вчив мене ретельно трудитися. Він не вчив мене любити роботу. Я ніколи не любив працювати й не заперечую цього. Я зволів би читати, розповідати історії, жартувати, розмовляти, сміятися - все, крім роботи.
 
* ''Коли я готуюся з кимсь щось обговорювати, то витрачаю третину свого часу, міркуючи про себе й про те, що я збираюся сказати, і дві третини, думаючи про нього, і про те, що збирається сказати він.
 
* ''Там, де люди можуть індивідуально забезпечувати себе, уряд не повинний втручатися.
 
* ''Сила здатна завоювати все на своєму шляху, але її перемоги недовговічні.
 
 
*Свобода вища за власність, людина вища за долар.
*Я впевнений, що Біблія є найкращим подарунком, яким Бог коли-небудь наділив людину. Все найкраще від Спасителя світу передається нам через цю книгу.
*Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими.
*Такт — вміння описати інших так, як вони бачуть себе самі.
[[Категорія:Автори-Л]]
[[Категорія:Президенти США]]
121

редагування

Навігаційне меню