Перейти до вмісту

Сорін Гріндяну

Матеріал з Вікіцитат
Сорін Гріндяну
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Сорін Гріндяну (рум. Sorin Grindeanu; 5 грудня 1973, Карансебеш, Караш-Северін, Румунія) — румунський політичний діяч. Прем'єр-міністр Румунії з 4 січня по 29 червня 2017 року, міністр транспорту та інфраструктури Румунії.

Цитати

[ред.]
  •  

«Ми погодилися, що експорт українського зерна має бути прискорений у контексті відомих атак на українські порти Рені та Ізмаїл, що сталися протягом останніх тижнів. Під час цих зустрічей ми підкреслили важливість румунських наземних, залізничних і морських транспортних шляхів для підтримки безперервного потоку експорту та імпорту з України...

Це була надзвичайно хороша і плідна зустріч, яка дозволить нам, завдяки заходам, яких ми вживемо, збільшити пропускну здатність транзиту зернових з України через Румунію, так що ми зможемо досягти мети в майже 4 мільйони тонн на місяць, з 2 мільйонів тонн, які ми маємо зараз». — про збільшення Румунією транзиту українського зерна з 2 млн до 4 млн тонн за підсумками його зустрічі з представниками США, ЄС, Молдови та України Румунія хоче подвоїти потужності для транзиту українського зерна через свою територію (14 серпня 2023 року)

  •  

«У нашому бюджеті, як ви знаєте, виділено 2% від ВВП на оборону. Я бажаю, щоб більша частина цих коштів витрачалась в Румунії, щоб ми могли допомогти національній оборонній промисловості». — про закликав оживити оборонну промисловість Перша перестановка в Уряді Гріндяну (24 лютого 2017 року)

  •  

«...де-факто гарантує безпеку важливої частини зовнішнього кордону (Європейського Союзу)». — про те, що Румунія має приєднатися до Шенгенської зони через ті зусилля, яких вона докладає задля охорони кордонів ЄС Румунія прагне членства в Шенгенській зоні (16 червня 2017 року)

Примітки

[ред.]