Перейти до вмісту

Славицька Антоніна Керимівна

Матеріал з Вікіцитат
Славицька Антоніна Керимівна
Стаття у Вікіпедії

Антоніна Керимівна Славицька, раніше Антоніна Керимівна Гасанова[1] ((30 квітня 1988)) — український адвокат, політик[2]. Народний депутат України IX скликання від забороненої в Україні проросійської партії Опозиційна платформа — За життя (ОПЗЖ)[3]. Фігурантка центру Миротворець[1].

Цитати[ред.]

  •  

«Можу сказати, що існує кримінальне провадження, у ньому я маю процесуальний статус свідка... Та й то – перед розглядом відповідного подання в КСУ щодо закону «Про діяльність НАБУ» з метою певного тиску на мене? як на представника суб’єктів права на конституційне подання. І наразі мені не відомо про наявність обвинувальних вироків, які набули законної сили щодо будь-яких осіб підозрюваних в цьому провадженні» — про викликали на допит у кримінальному провадженні, пов’язаному з так званими «плівками Вовка»[4]. Народна депутатка від ОПЗЖ прокоментувала свою присутність на «плівках Вовка» (19 листопада 2020 року)

  •  

«Крихітка, я казала тобі, що ... пиляєш мене. Що мені зробити. Я писала тобі день буде складний. Я не розумію. Я не хочу сваритися, я люблю тебе, але ти часто необ'єктивний..." — із листування по телефону із співрозмовником h888, який написав: "У тебе має бути запасний ключ. І якщо ми домовляємося про зустріч, я говорю давай на квартирі, то ти якщо не готова (не зробила все, що вище), то говориш - я не готова, давай на боці або давай через місяць" Нардепка ОПЗЖ Славицька під час засідання Ради листувалася з "коханою людиною": "Я кажу, давай на квартирі". ФОТОрепортаж (18 грудня 2020 року)

Примітки[ред.]

  1. а б SBU. Славицкая Антонина Керимовна (ru-RU). Процитовано 2023-04-17.
  2. Антоніна Славицька ЛІГА.net (рос.)
  3. Фракція «Опозиційної платформи – За життя» в новій Раді: список народних депутатів Сегодня (26 липня 2019)
  4. В одному з епізодів ймовірно голова київського Окружного адміністративного суду Павло Вовк, ймовірно розмовляючи, з екссуддею Одеського окружного адмінсуду Олексієм Колесниченком, говорив наступне: «...ти, коли в п’ятницю приїдеш, у приймальні у Сергія Васильовича є дівчинка Антоніна (тобто - Славицька). У неї для тебе буде подарунок, добре? .. Я правильно зрозумів, що ти назвав шість, а один, один – це наше з тобою, так? А, все, я зрозумів...»