Перейти до вмісту

Саффрон Берроуз

Матеріал з Вікіцитат
Саффрон Берроуз
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Саффрон Берроуз (англ. Saffron Burrows; нар. 22 жовтня 1972) — британсько-американська акторка.

Цитати[ред.]

  •  

Коли я була семирічною, я пам’ятаю, як люди були жахливі – вони просто коментували його фізичні особливості… Ми разом йшли вулицею, і люди кричали образи. Я пам’ятаю, як відчував неймовірну злість. — Ставши захисницею прав людей з інвалідністю після того, як стала свідком лікування її вітчима від поліомієліту в Берроуз: «Мене виховували, щоб відчувати, що я можу любити, кого хочу» в The Guardian (19 лютого 2020 року)

  •  

Якщо вам кажуть, що саме так ви поводитеся, щоб вижити й процвітати, то насправді у свої 20-30 років ви набагато менше сумніваєтеся, тому що думаєте: «О, немає нічого гіршого, ніж це». Тож - це справжня проблема. Ніхто не хоче, щоб його дочка-підліток думала, що це те, чого ви повинні очікувати від свого життя. — Про жінок, які молодими починають свою кар’єру в моделі або кіноіндустрії, у Берроуз: «Мене виховували, щоб відчувати, що я можу кохати, кого хочу» в The Guardian (19 лютого 2020 року)

  •  

…Сьогодні підлітки такі мінливі та небінарні; вони фантастично нічого не бояться. Мій дім [з дитинства] був дещо таким. Я любила і чоловіків, і жінок, і мене виховували, щоб відчувати, що я можу любити, кого хочу. Ми могли говорити про все на світі. — Про її виховання та наступне покоління в «Саффрон Берроуз: «Мене виховували, щоб відчувати, що я можу любити, кого хочу» в The Guardian (19 лютого 2020 року)

  •  

Є дві окремі відповіді… Щодо людей загалом, то я вважаю, що вони мають називати себе як завгодно. Розквіт гей-руху в Америці, очевидно, дуже необхідний, а ідентичність, на яку люди могли б з гордістю претендувати, є вирішальною. Через фанатизм у цій країні щодня гинуть життя. Тому я вважаю, що це не повинно переважати — Про маркування та сексуальну орієнтацію в Берроуз: «Я справді пишаюся своєю сім’єю і ким вона є» в The Guardian (1 грудня 2014 року)

  •  

...люди не повинні робити заяви, і їх життя має бути приватним, якщо вони цього хочуть. Але я думаю, що якщо хтось відчуває себе обмеженим, не роблячи заяви, то він повинен мати право це зробити. Я вирішила поговорити з вами, тому що не хочу брехати замовчуванням і хочу бути дуже відвертим щодо свого життя... — Про те, чи повинні люди відчувати потребу «виходити назовні» та бути зразком для наслідування в Берроуз: «Я справді пишаюся своєю сім’єю і ким вона є» в The Guardian (1 грудня 2014 року)

Примітки[ред.]